ACCESS  BARS®

ACCESS BARS®

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®.

Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

BARS je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými. Celý váš život se může změnit.


ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Účinky ACCESS BARS®

  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerem

Radost a smutek

Access Bars - uvolnění podvědomých bloků na 32 energetických bodech na hlavě - dva z nich se týkají témat - RADOST  A  SMUTEK


RADOST A SMUTEK

Jak je pěkné projevovat RADOST.
Smát se, veselit se, tančit, zpívat, chtít obejmout celý svět. Kolik nádherné energie cítíme jen při této představě. Co se stane s touto energií, když si nedovolíme svoji radost projevit a vypustit ven? Říkají nám: Není to vhodné.. Ovládej se.... Jsi přece dospělý seriózní člověk... Jako bychom hrnec s vroucí vodou přikryli poklicí. Pára se snaží nějakou skulinkou uniknout ven a pokud jí to neumožníme, kumuluje se její síla pod poklicí připravená k "výbuchu". Radost, kterou dusíme v sobě je potlačená energie,která se hromadí uvnitř nás a způsobuje bloky v plynulém energetickém proudění. Místo, abychom radost projevili láskyplným a tvůrčím způsobem, uvězníme ji ve svém žaláři, až jednoho dne zapomeneme, kam jsme schovali klíč..

Máme rádi svůj SMUTEK?
Plakat, trápit se, bědovat, toužit, být zklamaný, podvedený, opuštěný ...
Jak dobře tyto pocity známe. Přesto je nemáme rádi, nechceme je. Sami sobě říkáme: To zvládnu, jsem přece silný. Nenechám se rozhodit. Život už je takový.
Zatlačíme slzy, zatneme zuby, nasadíme hrdinský úsměv a jdeme dál.... Ale kam se ten smutek poděl? Kde zůstaly ty slzy, když jsme je nevyplakali? Kde jsou ta slova, která jsme nevyslovili? Zabydlely se buňkách našeho těla, v našem vědomí a podvědomí. Srocují se jako armáda vojáků a až jich bude opravdu hodně, jejich síla bude obrovská, destruktivní. Přijde ničivá emocionální exploze... Tělo začne reagovat bolestí a nemocí. Nebo otupíme své vnímání, až nebudeme cítit vůbec ale vůbec nic...

Dovolme si prožívat .... Radost i smutek jsou esence našeho života. Projev naší lidskosti. Proudění energie. Láska. Tvořivost. Radujme se, když se chceme radovat. A plačme, když potřebujeme plakat. Odstraňme poklice a leťme až do nebe. Rozpusťme vojsko.

KONTROLA

Access Bars - uvolnění podvědomých bloků na 32 energetických bodech na hlavě - jeden z nich se týká tématu:   KONTROLA


KONTROLA

... netlač řeku, teče sama....

Snažíme se mít věci pod kontrolou. Ovlivňovat chod událostí tak, aby vedly směrem, který považujeme za správný. Volíme postupy, které se osvědčily, které známe nebo nám někdo říká, že fungují. Často je to velká dřina. Boj. Urputná snaha. A jestliže se věci začnou odehrávat jinak než chceme a očekáváme, reagujeme často hněvem, rozčilením, agresivitou, nejistotou, panikou, manipulací, strachem... Vložili jsme do toho přece tolik své energie..

Přitom vzdát se kontroly je tak osvobozující. Zboření hrází, které omezují tok klidného plynutí. Nechat věci, ať se dějí. Reagovat na změny. Být překvapen, co všechno je možné, co bych vůbec nedovedl vymyslet. Být otevřený novým cestám, novým myšlenkám, novým inspiracím... To vše se stane, když přestaneme lpět na svých představách a očekáváních. Stačí si zvolit směr a nechat se nést. Důvěřovat ve vyšší sílu, že se věci budou dít, jak mají. Jen držet směr a radostně jako dítě objevovat svět...

Vstoupí nám tak do života klid a svoboda, kreativita a radost.... A když dokážeme sami sebe osvobodit z pasti kontroly, co se potom stane ve vztahu k jiným lidem...

Ustane náš tlak, kterým druhé nutíme plnit naše představy. Tak, jako sami sobě, dáme i druhým volnost a svobodu. Necháme je bezpečně projevit jejich osobitost. Jsme obohacováni jejich vkladem a přínosem, který se konečně nebojí vyjádřit. Atmosféra vztahu se zcela mění. Stává se přátelskou, podnětnou, inspirující, svobodnou.

Co nám brání vzdát se kontroly? Často je to prostý návyk. Vzorec chování. Přesvědčení, které nám kdosi vložil do vědomí. Pojďme se osvobodit. I v tom nám může pomoct Access Bars.


Kontaktujte mě

zajistěte si svůj termín


Adresa:
Zuzana Kuklová, Charváty 62, 783 75

Telefon:
+420 777 151 968

E-mail:
zkuklova@seznam.cz

Sledujte mě:

Facebook: https://www.facebook.com/zuzana.kuklova.18/