Reference

Reference reality

https://www.firmy.cz/detail/13216761-navrat-k-radosti-reality-terapie-olomouc-hodolany.html

manželé Mádrovi | 9. 7. 2019

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat paní Kuklové za prodej rodinného domu ve Štěpánově. Oceňujeme Vaší profesionální a pracovní přístup k prodeji našeho domu.|Prodej proběhl rychle a bez problémů. Rádi bychom Vaše služby doporučili ostatním.

Čechovi | 29. 1. 2019

Dobrý den, paní Kuklová, moc Vám děkujeme. Jsme rádi, že jsme na Vás dostali kontakt. S radostí Vám i panu Bartoňkovi dáme recenzi. Máme opravdu velice pozitivní zkušenost jak s Vámi, tak s panem Bartoňkem. Vážíme si rychlého a profesionálního jednání, které umožnilo rychlý prodej naší nemovitosti. To stejné se týká i vyřízení a podání dokumentace spojené s prodejem. Pan Bartoněk, jako finanční poradce, pomohl kupci získat bez problémů hypotéku, což také jistě uspíšilo a pomohlo prodeji. Z naší strany hodnotíme spolupráci s Fincentrum Realitami jedině kladně a děkujeme za ochotu a vstřícnost během všeho vyřizování. Přejeme krásný víkend a do budoucna plno úspěšných prodejů.

Šišperovi | 9. 1. 2019

Čo sa týka našej spatnej vazby, tak Vám ďakujeme za Váš profesionálny prístup, a za to, že to čo ste nám pri prvej schodzke nastínila sa nakoniec aj tak uskutočnilo, bolo príjemné s Vami spolupracovať a ďakujeme že ste sa snažila aj nad rámec Vašich povinností a že ste nám bola ochotná aj poradiť. Radi sa na Vás v budúcnosti znova obrátime. Už sme Vás aj doporučili ďalej našim známym.

Kubíčkovi | 5. 11. 2018

Dobrý den. Velmi děkujeme a oceňujeme spolupráci s paní makléřkou Zuzanou Kuklovou. Provedla profesionální práci při prodeji naší nemovitosti.

Renata Aubrey | 12. 10. 2018

S paní Kuklovou jsem byla velmi spokojená, jednání probíhalo rychle, bezproblémově a pohodově. Výborná komunikace. Příjemná spolupráce 

Ivana Kasparová | 12. 10. 2018

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Zuzaně Kuklové za profesionální a zároveň přátelský přístup, při prodeji naší nemovitosti. Díky jejím radám a pomoci proběhl prodej k naší maximální spokojenosti.

Manželé Stárkovi | 10. 10. 2018

Vážená paní Kuklová, moc děkujeme za podání zprávy. Také děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu a velice operativní jednání v řešení různých vzniklých problémů. S Vašim přístupem k prodeji jsme byli velice spokojeni a v případě potřeby se na Vás určitě obrátíme nebo doporučíme našim přátelům. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásné podzimní dny. 

Huislová | 1. 8. 2018

Děkujeme vám za spolupráci. Nevěřím realitkám a realitním makléřům, ale vy jste jediná vyjímka, na kterou se neváháme s prodejem kdykoliv obrátit. Nově jsme využili úschovu v realitní kanceláři a ne u notáře a se službami jsme byli spokojeni. A ušetřili jsme za notářskou úschovu. Takže vás 100% doporučím. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a přeji hodně úspěchů v realitách.

Jaroslava Cikrýtová | 15. 6. 2018

Ráda bych touto cestu poděkovala paní makléřce Zuzaně Kuklové za prodej a nákup bytu, který pro nás zařizovala, hlavně za lidský přístup , na návštěvách ohledně bytů se nezajímala jen o práci , ale popovídala si o životě s mou maminkou, která v situaci, ve které právě byla , potřebovala slyšet vlídná slova a ty paní Kuklová pro ni vždy měla a ještě nám i vypracovala daňové přiznání , smekám, to bych nezvládla , ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěšných obchodů , spokojených klientů a štěstí i v soukromém životě. 

Veronika Smolíková | 2. 5. 2018

Jsme s Vaší spoluprací moc spokojeni - jste vstřícná, milá, spolehlivá, vždy se snažíte vyhovět požadavkům.,jste ochotná poradit i pomoct. Kdybychom v budoucnu řešili nějaké další nákupy nebo prodeje pozemků či nemovitostí, určitě Vás kontaktujeme. Ještě jednou děkuji.

Súkup | 26. 3. 2018

Výborná spoluráce za stížených podmínek a výtečne zvládnutá poslední část, kdy mezi podpisem smlovy a splacením hypotečního účtu byl sotva týden čas.

Samsonková Marie | 18. 1. 2018

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Zuzaně Kuklové,makléřce,za perfektní profesionální práci při prodeji mého bytu.Oceňuji její obětavost,odbornou poradu a vstřícnost.Věnovala mi pozornost bez časového omezení v kteroukoliv hodinu či den,kdy jsem požádala o konzultaci.Vážím si jejího přátelského a osobního přístupu,elánu a vitality,kterou mě povzbuzovala v celkem komplikované situaci. Děkuji taktéž paní Grydilové-finanční poradkyni,se kterou spolupracovala pří financování prodeje. Zapůsobili na mě nejen jako profesionálky,ale také vřelým lidským přístupem. Oběma přeji hodně úspěchů v pracovním i osobním životě. Rozhodně obě doporučuji všem případným klientům.

Ivana Slaná a Jiří Waśniowski | 17. 1. 2018

Paní Kuklová nás provázela koupí bytu, celý proces proběhl naprosto bez problémů a bylo to z velké části právě díky paní Kuklové a jejímu profesionálnímu a příjemnému jednání. Vždy ochotně zodpověděla všechny otázky, vyřídila naše připomínky a to vše s přátelským a především lidským přístupem, který byl opravdu nadstandardní. Za všechno mockrát děkujeme, vážně jste nám hodně pomohla.

Martin Viterna | 17. 1. 2018

Vážená paní Kuklová, upřímně Vám chci poděkovat za plně profesionální, přátelský přístup i spolupráci při prodeji bytu. Spolupráce s Vámi byla skvělá a mohu jen dalším klientům doporučit vaše služby. Ještě jednou velké poděkování. 

8. 11. 2017

Dobrý den, tímto způsobem bych chtěl poděkovat paní Kuklové za realizaci prodeje bytu a hlavně koupi rodinného domu v Prostějově. Spolupráce s ní byla od prvního telefonu až po samotné předání nemovitostí výborná.

M. Sokele

19. 9. 2017

Vážená paní Kuklová, ráda bych Vám poděkovala za spolupráci. Moc si Vaši práce vážím. Vždy jste byla připravená a Vaše schůzky a jednání naprosto perfektní. Celý proces byl velmi rychlý a bez průtahů. Naprosto jsem byla šokována Vaši profesionalitou a příjemným a klidným vystupováním. Velmi ráda a s čistým svědomím Vás doporučím všem v mém okolí, kteří budou řešit jakoukoliv situaci v realitách. Moc Vám děkuji za uskutečněný obchod a přeji Vám mnoho úspěchu v soukromém i pracovním životě. Je mi ctí, že jsem Vás mohla poznat.

S pozdravem, Daniela Zavrtalová

29. 8. 2017

Vážená paní Kuklová,

děkuji za dobrou spolupráci a uskutečnění rychlého prodeje bytu po mé mamince v Přerově, za veškerá úřední jednání a kladné vyřízení, za lidský přístup a výbornou komunikaci. Ráda vaše služby doporučím ostatním.

S pozdravem Libuše Vágnerová Česká Lípa

28. 8. 2017

Dobrý den p.Kuklová, od prvního setkání s Vámi musím říct, že působíte Velmi profesionálně a je vidět, že své práci rozumíte. Jste velmi příjemná a umíte jednat s lidmi. Nemůžu říct, že by se vyskytl nějaký problém ve spolupráci s Vámi. Myslím, že firma musí být nadšená, že má tak dobrého zaměstnance.


Přeji Vám hezký den Pavel Hejna

28. 8. 2017

Paní Kuklová nám zprostředkovala koupi bytu. Od prvního telefonního rozhovoru bylo jednání s ní příjemné a věcné. Vždy splnila, co slíbila, byla dochvilná, ochotná vše vysvětlit, dokázala zodpovědět veškeré naše dotazy a plně respektovala naše připomínky. K její práci jsme neměli žádné výhrady a byli jsme s ní moc spokojeni.

Málkovi

28. 8. 2017

Spolupráce se společností Fincentrum prostřednictvím paní Zuzany Kuklové byla bezproblémová. Přístup ve všech fázích při realizaci obchodu byl velmi profesionální. Na společnosti bych se na obrátil i v budoucnosti a mohu všem doporučit.

Hezký den, Jaroslav Hopp

28. 8. 2017

Dobrý deň, paní Kuklová,

boli sme s Vami veľmi spokojní, všetko prebehlo podľa našich predstáv. Sme radi, že sa nám pri kúpe nehnuteľnosti podarilo natrafiť práve na vašu spoločnosť a na Vás, rovnako že aj vybavovanie úveru išlo cez Fincentrum a my sme boli vďaka skvelej pani Moravčíkovej prakticky bez starostí. Každému by som vrelo doporučila spoluprácu s Vami a so spoločnosťou Fincentrum reality.

Pekný deň, Vendžúrová.

10. 8. 2017

Rád bych napsal pár slov ke spolupráci s paní Zuzanou Kuklovou. Měla na starosti prodej mého rodinného domu v Prostějově, Českobratrská 21, kat. území Prostějov. Se spoluprací ohledně prodeje vč. komunikace týkající se dílčích kroků jsem nadstandardně spokojený a paní Kuklovou doporučuji svým známým. Velmi oceňuji její profesionální přístup a znalosti.

Bc. Miroslav Dub

11. 7. 2017

Paní Kuklová se chová velmi profesionálně a vstřícně, k problému se staví čelem a obratem je řeší. Určitě bych se s důvěrou obrátil na paní Kuklovou znovu.

Díky, Hofman 

S jednáním p.Kuklové ve věci prodeje bytu, jsem byla velmi spokojená, její přístup byl vřstřícný a profesionální, vřele doporučuji.

Švarcová L 

13. 6. 2017

Chtěla bych tímto poděkovat makléřce Zuzaně Kuklové za její profesionální a lidský přístup ke klientům. Byla jsem velmi spokojena a děkuji za spolupráci. Ráda ji doporučím svým známým.

Mgr. Monika Zajíčková

"Dobrý den, spolupráci s Vámi považuji za bezproblémovou, vše funguje tak jak má a dostali jsem vždy i relevantní informace. Takže za mě bez výhrad. Jako výhodu považuji možnost telefonického spojení prakticky kdykoliv v průběhu dne, zejména v podvečerních hodinách, a rychlou reakci v případě nedovolání se."

"Spolupráce s paní Kuklovou při koupi bytu byla profesionální a příjemná."

Jiří Strašil a Kristýna Láhrová

7. 6. 2017

"S paní Kuklovou se mi výborně spolupracovalo. Oceňuji její profesionální přístup, protože na čemkoliv jsme se dohodly, její sliby platily a její péče byla opravdu vzorná. V termínu vyhotovila všechny nutné doklady pro další řízení při prodeji bytu, provázela bytem zájemce o koupi bez mé přítomnosti, a pak mi na naší schůzce poskytla všechny zásadní informace i s případným vytipováním vhodných kupců. Na paní Kuklovou je spolehnutí a prodej bytu mi svou profesionální pomocí velmi zpříjemnila a ulehčila. Ráda ji doporučím - a už jsem doporučila - svým přátelům, kteří prodávají, nebo hledají byt a nemovitost."

Marcela Žůrková