Reality

Reality

Ráda se postarám o prodej i vaší nemovitosti.  Možná cítíte, že pro spolupráci na prodeji nemovitosti toho musí ladit mnohem víc, než se na první pohled zdá.  Práce s energií, odblokování, čištění nejen nemovitostí je součástí mých realitních služeb. 

Je velká radost mít práci, která vás baví, vidíte v ní smysl a své poslání.  Pracuji jako realitní makléřka. Pro své klienty jsem průvodcem, oporou a profesionální zárukou, že prodej nebo koupě jejich nemovitosti proběhne hladce, spolehlivě a kvalitně.

 Roky zkušeností ve velkých realitních společnostech, řadu ocenění, certifikátů, manažerských postů jsem se rozhodla koncentrovat do toho pro mě profesně i lidsky nejcennějšího a to je  .....

 kvalita práce a čas a úsilí vynaložené ve prospěch mých klientů

a tím i radost a spokojenost pro mě.....


 Aktuální nabídka na 
BYT 3+1, KARAFIÁTOVA, OLOMOUC

pronajato


Bydlení ihned umožní tento zařízený byt 3+1 s balkonem na ul. Karafiátova v Olomouci. Nachází se v nejvyšším poschodí bytového domu bez výtahu. Byt má plochu 73,5 m2, kuchyň, obývací pokoj s průchodem do prodloužené předsíně s úložnými prostory a dvě neprůchozí ložnice. Koupelna je vybavena sprchovacím koutem a pračkou. WC je zvlášť. Balkon je přístupný z obýváku, orientovaný na západ. Byt je plně zařízený starším nábytkem. Po dohodě s nájemníkem v případě dlouhodobého pronájmu je možné byt vyklidit. Měsíční nájemné je 12.000,- Kč + zálohy na energie ve výši 4.000,- Vratná jistota je 16.000,-, provize RK 14.520,-.


CHATA OSKAVA

prodáno


Chata Oskava Mostkov

Stojím si tak na kopci nad vodou a dívám se na svět. Už jsem viděla ledacos. Někdo sem přijde odhodit starosti do vody. Jiný zase z vody vytáhnout rybu. V létě je tu veselo. Lidé se koupou a děti si hrají.. Naproti do restaurace si chodí na skvělé jídlo. Teď už je podzim. Přichází klid. Ale pro mě začíná vzrušující čas. Moje rodina, která mě postavila a užívala už od 70. let se rozhodla, že je správný čas, abych se stala zázemím zase pro někoho jiného. Pro někoho, kdo mě bude stejně milovat, ale bude mít víc času mě využívat. A tak se moc těším.

 V roce 2015 jsem dostala novou koupelnu se splachovacím WC, sprchou a umyvadlem. Také elektrický kotel na ohřev vody, kuchyňskou linku a nová krbová kamna. Terásky a břehy pozemku byly zpevněny novými kamennými zídkami. A i vnitřní zařízení bylo vyměněno za modernější. Bydlí se ve mně pohodlně. Místa na spaní je tu až pro šest lidí. Voda je jak ze studny tak i obecní. Nevím sice proč, ale prý je velká výhoda, že je zde skvělý signál pro telefon a internet. Tak aspoň se tady dá žít jako ve městě. Lidem tady nic nechybí. Kromě zimy tady mohou být po celý rok. 

Stojím na kamenných základech, ale jinak jsem dřevěná. Tady je prostor pro opravy, nátěry, výměnu dřevěných okenic a některých trámů na balkoně. Částečné podsklepení je dnes využíváno jako sklad. Dřevo na topení má vlastní uzamykatelný dřevník z boku chaty. V podkroví mám jednu ložnici a vstup na terasu. Nádherná veliká jedle vám ráno nakoukne do postele a z terasy uvidíte rovnou na vodní hladinu přehrady. Jsem pyšná na svoji polohu. Jako jedna z mála chat, které tady stojí, mám příjezd na vlastní pozemek a do chaty vede jen pár schodů. Na spodní pozemek se vejde až 5 aut. V tomhle jsem jednoznačně nejlepší. 

I místo, kde mě postavili - Oskava, část Mostkov - je víc než dobré. Jednak sem není daleko ani z Olomouce, ani ze Šumperka, ale hlavně je všude kolem nádherná příroda Hrubého Jeseníku. Výlety do okolních lesů, na Rabštejn, Rešovské vodopády, na lyže do Bedřichova, ..

A tak už se na vás těším. Přijeďte se na mě podívat s paní makléřkou Zuzanou Kuklovou.

BYT 2+1, HRANICE, ul. NOVÁ

prodáno

Dvoupokojový byt na ulici Nová v Hranicích je připravený pro nového majitele. Jedná se o byt v osobním vlastnictví, se zasklenou lodžií, s neprůchozími pokoji a šatnou, ve 2. poschodí v revitalizovaném panelovém domě s výtahem . Byt má rozlohu 56 m2, lodžii a sklepní kóji. Rekonstrukce bytu se týkala pouze výměny oken a stupaček v rámci modernizace domu. Interiér je původní, včetně jádra a kuchyňské linky. Sporák je plynový. Podlahové krytiny PVC. Velkou výhodou bytu je jeho dispozice. Obývací pokoj (16,1 m2) má vstup z kuchyně i z předsíně a má výhled na SZ do klidové zóny se spoustou zeleně a na perfektně vybavené dětské hřiště. Ložnice (14,28 m2) má přístup z předsíně a je z ní vstup na krytou lodžii (3,4 m2) orientovanou na JV směrem do klidné ulice. Velkým bonusem je prostorná šatna (2,9 m2) přístupná z předsíně, která může sloužit i jako dílna nebo komora. Dům je zcela zrekonstruovaný. Fasádní omítka je zateplená, nový výtah, stupačky, střecha, plastová okna. Okolí domu je klidné, udržované, s výbornou občanskou vybaveností. V dosahu je několik supermarketů, nemocnice, vlakové nádraží. Velkou devizou je množství zeleně, volná nezastavěná prostranství pro možnost procházek, obrovské dětské hřiště hned za domem. Měsíční náklady na provoz bytu jsou v současné dobře 4.395,- včetně záloh na elektřinu, plyn, TV a ČRO. Z toho fond oprav činí 1.978,-. Společenství vlastníků neplánuje do budoucnosti žádné další investiční akce. Z fondu oprav se splácí úvěr za již uskutečněné opravy a modernizaci. Původní stav bytu umožní novému majiteli vybudování domova přesně podle svých představ. Zajistěte si svůj termín prohlídky u realitní makléřky Zuzany Kuklové.


BYT 2+1, BRNO, KRÁLOVO POLE, SRBSKÁ

prodáno

Ahoj, jsem připravený pro další moji etapu s novým majitelem. Jsem byt 2+1 v nejvyšším poschodí třípatrového cihlového domu bez výtahu v Brně, Královo Pole na ul. Srbská. Nade mnou je už jen půda a budeš-li chtít, možná bys ze mě mohl udělat mezonetový byt. Využít půdní prostory, tak jak se to stalo ve vedlejším vchodě. Ale i tak jsem fešák. V roce 2009 jsem dostal rekonstrukcí i nový půdorys. Na 58 m2 plochy mám dva pokoje (16.4 a 13,7 m2), které jsou orientovány na jihozápadní stranu směrem do ulice, a kuchyň (9,9 m2) a velkou koupelnu (7,3 m2) s výhledem do velké uzavřené zahrady plné zeleně a vzrostlých stromů. Právě stavební úpravou předsíně a koupelny vznikl velký nový velký prostor koupelny, kde je vana, umyvadlo, WC, sprchovací kout, pračka a úložné prostory. V té době jsem dostal i novou kuchyňskou linku, byly provedeny nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, v chodbě, kuchyni a koupelně nové podlahy. V pokojích mám původní udržované parkety. Kromě vstupních dveří mi vyměnili všechny interiérové dveře. Také o dům se pěkně starají. Máme novou fasádní omítku, vchodové dveře, celý dům má plastová okna. Pozemek je celý oplocený a nejkrásnější je zahrada za domem. Spousta zeleně, stromů, místa pro relaxaci, hry dětí. Tento prostor je uzavřený slouží jen pro obyvatele našeho domu. V suterénu domu máme prádelnu, sušárnu, prostor pro kola a kočárky a každý byt má svůj sklep (5,4 m2). V domě bydlí několik původních obyvatel, ale hodně z nás je využíváno k pronájmu. Je o nás velký zájem, protože náš dům stojí v atraktivní lokalitě s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností. I já jsem několik posledních let hostil studenty. Ještě jsem zařízený nábytkem, který umožňoval bydlení pro čtyři studenty. Pokud bys měl zájem a chtěl byt také pronajímat, je možné mě získat včetně vybavení a ihned byt obsadit. Ale dříve tady žila rodina. Děti si zamilovaly hlavně zahradu, v zimě chodily na nedaleké venkovní kluziště, jezdívaly na koupaliště v Králově Poli. Dnes ještě mnoho dětských hřišť v okolí přibylo. Táta zase ocenil nedaleký fotbalový stadion a snadné parkování před domem, kde nikdy není problém najít místo. A pro mámu bylo skvělé, že přímo před domem má obchod a konečnou zastávku trolejbusu, a nedaleko tramvaje.

Zálohové platby na můj měsíční provoz byly 4.700,- (FO, teplo, voda, provozní náklady domů a SVJ) a 150,- plyn a 1000,- elektřina. Ale majitelům vždy byly vypláceny přeplatky. Energetický štítek SVJ nedodalo, tak musím uvádět G, ale to není pravda. Dům je zateplený, okna plastová, nemusíte se bát.

Tak tolik a o mně. Přijďte se na mě podívat. Zavolejte paní makléřce Zuzaně Kuklové, která vám řekne, kdy bude prohlídkový den. Oba se na vás těšíme. 


BYT 2+KK, OLOMOUC

pronajato

Jedinečné místo k bydlení v Olomouci, kde do oken vám budou nahlížet jen věže tří olomouckých kostelů. Zcela nový byt 2+kk na ul. 17. listopadu poblíž obchodního centra Šantovka je připravený pro svého prvního nájemníka. Byt má rozlohu 49 m2 + balkon a sklep (3 m2). Nachází se ve 4. poschodí cihlového domu s výtahem. Všechna okna a balkon jsou na severozápad s výhledem na centrum města. Obytná místnost (cca 20 m2) je vybavena kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči - lednice s mrazničkou, myčka, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska a digestoř. Z této místnosti je vstup do ložnice (cca 15 m2) a na balkon (2,7 m2). Do koupelny ( cca 5,2 m2 ) se sprchovacím koutem, umyvadlem a WC je vstup z předsíně. Byt je nezařízený. Vhodný pro jednotlivce nebo pár. Součástí pronájmu je i parkovací stání v garážích, které se právě dostavují. V současnosti je možné parkovat za domem. Měsíční nájemné 14.900,- + zálohy na energie ve výši 2.000,-, jistota 16.900,- Kč, provize RK 14.900,- + DPH 21 %. Pro termín prohlídky bytu kontaktujte realitní makléřku Zuzana Kuklovou. 

RODINNÝ DŮM A STAVBA, TRŠICE

prodáno

Nemovitost pro váš růst. Na kopci pod lesem, s výhledem na obec Tršice , kdysi dávno postavili domek jako dlaň. Časem se rozrostl a dnes jsou v něm čtyři místnosti, kuchyň a koupelna a půda, která čeká na další využití. Domek je už několik let využíván k rekreaci nebo přechodnému bydlení, ale mohl by být i plnohodnotným domovem. Za domem je zahrada plná teras a levandulových zákoutí. Laskavé srdce a šikovné ruce vytvořily ráj. Na konce pozemku stoupajícímu k lesu je vjezd pro automobil a rozestavěný dům, který už mnoho let čeká na svůj další růst. Může být moderním velkorysým bydlením. Může být kombinací prostor pro vaši práci či podnikání s bydlením v poschodí. Dva domy na jednom pozemku mohou poskytnou domov pro vícegenerační bydlení, zcela oddělené a přitom spojené zahradou. Stavba vám dovolí tvořit dle svých představ. Domek je obyvatelný, s vodou z vlastní studny s možností napojení na obecní vodovodní řád. Odpady jsou svedeny do septiku, který je vyvedený do obecní kanalizace. Topení je možné plynovým kotlem, který však už několik let odpočívá a k topení se využívají kachlová krbová kamna v obývacím pokoji a kamna na TP v kuchyni. Plyn je v domě využíván k vaření. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a toaletou. Obec Tršice je na spojnici měst Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou ve vzdálenosti cca 12 km od každého z nich. V obci je veškerá občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, zdravotního střediska, sportovního vyžití.

Nemovitost pro váš růst. Na kopci pod lesem, s výhledem na obec Tršice, kdysi dávno postavili domek jako dlaň. Časem se rozrostl a dnes jsou v něm čtyři místnosti, kuchyň a koupelna a půda, která čeká na další využití. Domek je už několik let využíván k rekreaci nebo přechodnému bydlení, ale mohl by být i plnohodnotným domovem. Za domem je zahrada plná teras a levandulových zákoutí. Laskavé srdce a šikovné ruce vytvořily malý ráj. Na konci pozemku stoupajícímu k lesu je vjezd pro automobil a rozestavěný, dvoupodlažní dům, který už mnoho let čeká na svůj další růst. Může být moderním velkorysým bydlením. Může být kombinací prostor pro vaši práci či podnikání s bydlením v poschodí. Dva domy na jednom pozemku mohou poskytnou domov pro vícegenerační bydlení, zcela oddělené a přitom spojené zahradou. Stavba vám dovolí tvořit dle svých představ. Domek je obyvatelný, s vodou z vlastní studny s možností napojení na obecní vodovodní řád. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do místní kanalizace. Topení je možné plynovým kotlem, který se však už několik let nepoužívá a topí se kachlovými krbovými kamny v obývacím pokoji a kamny na TP v kuchyni. Plyn je v domě využíván k vaření. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a toaletou. Obec Tršice je na spojnici měst Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou ve vzdálenosti cca 12 km od každého z nich. V obci je veškerá občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, zdravotního střediska, sportovního vyžití. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

PRONÁJEM BYTU 3+1, ŠTÍTNÉHO, OLOMOUC

pronajato

Pronájem bytu 3+1 s neprůchozími pokoji v Olomouci, na ul. Štítného, je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak i pro studenty. Byt má 72 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí bytového domu. Byt je ihned volný. Ze zařízení je k dispozici kuchyňská linka s lednicí a jídelní stůl, vestavěné skříně v jedné z ložnic a skříňky v předsíni. V koupelně se sprchovacím koutem je umístěna pračka. K dispozici jsou dvě prostorné sklepní kóje. Skvělá poloha bytu vám umožní pěší dostupnost do centra. V blízkosti je tramvajová zastávka u parku Smetanovy sady. Za domem je dvůr s dětský hřištěm a zelení. Velkou výhodou je možnost parkování na dvou venkovních parkovacích stáních v uzavřeném prostoru v blízkosti domu. Měsíční nájemné je 13.500,- Kč. Zálohy na energie jsou 3.500,- Kč. Požadovaná jistota 13.500,- Kč. Zájemci o prohlídku kontaktuje, prosím, realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 

PRONÁJEM BYTU 3+1, STIBOROVA, OLOMOUC

pronajatoPRONÁJEM BYTU 2+1, NA VOZOVCE, OLOMOUC

pronajato


BYT 2+1, OLOMOUC, FOERSTROVA

prodáno

Útulný domov - tuhle myšlenku budete mít hned, jak vstoupíte do bytu 2+1 na ul. Foerstrova, který vám dnes představuji. 53 m2 harmonie, míru, pohodlí a lásky. Nepřeháním, přijďte se podívat. Byt je ve 2. poschodí panelového domu ze 60. let. Tehdy se nešetřilo místem, takže dnes máte před okny vzrostlé stromy a zeleň. Taky blízkost zastávky tramvaje, autobusu a obchodního centra Timpa jistě oceníte. Dům je již zateplený, má plastová okna a nové vstupní dveře. Chodby působí čistě a příjemně, což hodně vypovídá o obyvatelích tohoto domu. Výtah v domě není. Byt má dva neprůchozí pokoje, kuchyň, menší koupelnu s vanou a WC. O úložné prostory je bohatě postaráno dvěma vestavěnými skříněmi v předsíni. Z větší místnosti, kterou současná paní majitelka, využívá jako obytnou ložnici, je vstup na balkon. Všechna okna bytu i balkon jsou orientovány na jih. V kuchyni je novější kuchyňská linka s plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. Lednice má svůj prostor v předsíni, takže v kuchyni zůstalo dost místa pro jídelní stůl. Byt je v osobním vlastnictví a je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěru s jeho vyřízením vám ráda pomohu. Zajistěte si svůj čas na prohlídkovém dni. 


BYT 2+1  UNIČOV

prodáno

Ježíšek nenosí dárky jen na Štědrý den.... Stejně by se vám tento pěkný byt pod stromeček nevešel. Musíte se na něj přijít podívat. Je to byt 2+1 na ulici Nerudova v Uničově o rozloze 57 m2 ve 2. poschodí cihlového bytového domu. Okna z obývacího pokoje a balkon z ložnice jsou orientovány na jihovýchod s výhledem do parčíku s dětským hřištěm. Oknem z kuchyně vidíte do klidné ulice s četnými možnostmi parkování. Byt je v osobním vlastnictví a je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. Vytápění dálkové. K bytu náleží sklep a k užívání jsou společné prostory. Dům je čtyřpodlažní, bez výtahu, částečně zateplený, okna plastová. Víc informací na prohlídce bytu. Rezervujte si svůj čas na prohlídkovém dni. 

Rodinný dům Stříbrné Hory

prodáno

V náruči lesů, chráněna silou kamenných menhirů, živena živou vodu, láskou stvořena ... ani chalupa ani dům.. cosi ženského mezi tím. Až přijedete, pochopíte. Poetické místo s poetickým jménem - Stříbrné hory. Domov, který možná hledáte. Místo pro odpočinek, který možná potřebujete. Jen desítky minut od velkých měst. Zahrada pro radost, úrodu, hru dětí a psů. Bazén i sauna, chatka i kůlna, záhony i skleník, studna i potok. Sousedy jsou les, příroda a lidé. Dům je připravený na to, abyste si vzali hrneček v kuchyni, sedli si ke stolu a dívali se do ohně ve vašem obývacím pokoji. Nábytek, nářadí, zařízení vše je součástí prodeje. V přízemí domu je na ploše cca 70 m2 kuchyně vybavená spotřebiči, obývací pokoj s krbovými kachlovými kamny, koupelna s WC a praktická komora. Dřevěným schodištěm vystoupáte do poschodí s ložnicí a otevřeným prostorem, který můžete využít pro další nocleh nebo jako pracovnu. Další schůdky vás vynesou až do špičky podkroví, upraveného pro spaní. Obytný prostor rozšiřuje prostorná veranda - v létě otevřená do zahrady, v chladnějších měsících krytá světlo propouštějícími plasty. Dům je vytápěn plynovým kotlem a krbovými kamny. Voda z vlastní studny je přivedena do domu. Odpady jsou svedeny do septiku. Příjezd k domu je po asfaltové komunikaci ve vlastnictví státu. Dům má číslo popisné, je tedy vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. Celková plocha pozemku je 1023 m2, z toho 138 m2 je zastavěná plocha a nádvoří. Pozemek je oplocený. Kryté parkovací stání, možnost parkování dalších dvou automobilů a připravený pozemek pro rozšíření parkovacích ploch. Utečte bláznivému světu do ráje. Už na vás čeká. 


Byt 2+1, Šumperk, J. z Poděbrad

prodáno

Ve městě Šumperku, na ul. Jiřího z Poděbrad se brzy uvolní pěkný byt 2+1. Možná právě vy hledáte podobné bydlení. Byt je ve 2.NP v panelovém domě bez výtahu. Celková plocha bytu je 42,5 m2. Pokoje jsou neprůchozí. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii orientovanou do ulice na jihozápad. Obývací pokoj je propojen s kuchyní praktickým vložením jídelního stolu. Toto řešení nejen šetří místem, ale i usnadňuje obsluhu stolu. Ložnice prostorná, okna orientována na JZ. V centru bytu je praktická šatna poskytující dostatek úložných prostor. Koupelna je velmi pěkně zrekonstruována, přestože jádro je stále původní, nezděné. K bytu náleží velký sklep a možnost využívat kolárnu a ostatní společné prostory domu. Okna v bytě jsou plastová. V obytných místnostech jsou parkety, v ostatních místnostech je nové lino. Byt je v osobním vlastnictví a je možné ho použít jako zástavu pro hypoteční úvěr. Dům je panelový, nezateplený. Nízké provozní náklady i nízký fond oprav. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku. 


Pronájem bytu 3+kk, Olomouc, Hněvotínská

pronajato

RD Slavětín

prodáno

Bouzovsko je krajina kopců a lesů, známá jedním z nejkrásnějších hradů v zemi hradem Bouzov a jeskyněmi v Javoříčku. Je to místo, které milují všichni, kteří ho jednou navštívili. Dnes vám přináším možnost získat v tomto kraji dům se zahradou v obci Slavětín vzdálené jen 7 km od Bouzova. Obec má dobré dopravní napojení na dálnici od Olomouce a autobusové spojení z Litovle a Konice. Z občanské vybavenosti je v obci prodejna smíšeného zboží, mateřská škola, obecní knihovna a rekreačně sportovní areál sloužící v letním období k pořádání společenských akcí. Rodinný dům se rozrůstal s časem a potřebami jeho obyvatel. Dnes je to rozlehlá dvoupodlažní stavba s podlahovou plochu cca 200 m2 a samostatná garáž a sklady. Dům je vhodný pro stálé bydlení pro velkou, i vícegenerační rodinu. Mohl by sloužit i jako dům pro rekreaci, jestli potřebujete, aby každý měl své soukromí, ale stejně byste mohli být spolu. Určitě by se hodil i někomu, kdo chce bydlet a část využívat třeba k podnikání. V přízemí je kuchyň s komorou, velký pokoj, hala a po drobné úpravě by se dal obnovit průchod do sousední přilehlé stavby, kde je sociální zařízení a další dvě místnosti s komorou. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna. Vše je určeno k modernizaci a úpravě pro dnešní nároky bydlení. V místnostech jsou radiátory, jen kotel na tuhá paliva už dosloužil. Voda je z vlastní studny, ale je možné se napojit i na obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do septiku. Zahrada a vlastní pozemek obklopuje dům ze všech stran. Před domem je oplocená zahrádka na bylinky, zeleninu do polévky a květiny pro krásu. Vedle domu prostor pro dětské hry, grilování a poobědové kafíčko. Z druhé strany domu se dá schovat to, na co zrovna nechcete koukat. A za domem je rozlehlá svažitá zahrada s ovocnými stromy, místem pro slepice a králíky, dole rovinka pro další záhony. Celková plocha pozemku je 1548 m2, z toho zahrady 1281 m2 a zastavěná plocha a nádvoří 267 m2. Počítejte, prosím, s nutností dalších investic a vyhrňte si rukávy. Dům je volný. Při rychlém jednání si v něm stihnete užít už letošní léto. Těším se na shledanou při prohlídce domu.  

BYT 3+1 PROSTĚJOV

prodáno

Mít své místo, kde mohu vydechnout. Zadívat se do dálky a nechat odletět všechny starosti. Z prostorné lodžie vašeho nového bytu budete svět okolo vidět z nadhledu. Ze školního hřiště pod vámi k vám občas zaletí dětský smích. Od městského ruchu a dopravy jste jakoby vzdálení. Byt se nachází ve 4. poschodí revitalizovaného panelového domu v Prostějově na ul. Václava Špály. Všechny byty v domě jsou v družstevním vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Dům má nový výtah, zateplenou fasádní omítku, nové prostorné lodžie a plastová okna, vchodové dveře i rozvody vody a odpadů. Byt o dispozici 3+1 má rozlohu 69 m2. Navíc lodžii a sklep a ke společnému užívání kolárnu a kočárkárnu. Podlahy v bytě jsou pokryty PVC krytinou. Bytové jádro je původní. V koupelně je vana, umyvadlo a prostor pro pračku. WC je zvlášť. Novější kuchyňská linka je vybavena myčkou. Sporák je kombinovaný. Velmi praktická komora velkoryse řeší úložné prostory v bytě. Prostorný obývací pokoj má vstup přes posuvné dveře z předsíně i z jídelní části kuchyně. Obývací pokoj a jedna z ložnic s lodžií jsou orientovány na jihovýchod. Druhá ložnice má okno na jih. Malý parčík mezi domy . osvěží svou zelení. V blízkosti je několik supermarketů, nemocnice, základní i mateřská škola.


BYT 2+1  BOHUTÍN

prodáno

Klidné a pohodlné bydlení můžete najít v obci Bohutín v okrese Šumperk, kde se nedávno uvolnil velmi pěkný dvoupokojový byt. Obec Bohutín nabízí bohatou občanskou vybavenost. Je zde základní i mateřská škola, zdravotní středisko, hřiště, tenisové kurty, tělocvična, obchod. Dopravní dostupnost zajišťují vlakové i autobusové spoje. Nabízený byt se nachází ve 2. poschodí udržovaného panelového domu, který má již zateplenou fasádní omítku, nový výtah a plastová okna. U domu je dětské hřiště s rozsáhlou travnatou plochou. Parkování je možné na parkovišti přímo u domu. V blízkosti je škola a autobusová zastávka. Dispozice bytu je 2+1 s podlahovou plochou 42 m2 + lodžie a sklep. Do obývacího pokoje se vstupuje z předsíně i z kuchyně. Kuchyně je rozdělena na pracovní a jídelní část. Starší kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem. Ložnice je přístupná z jídelní části kuchyně, stejně tak i rekonstruovaná koupelna s rohovou vanou. Toaleta je zvlášť a má vchod z předsíně. Obytné místnosti mají na podlaze parkety, v ložnici je položen koberec. V kuchyni, v předsíni, v koupelně a na WC je dlažba a keramický obklad. Všechna okna a lodžie se vstupem z obývacího pokoje jsou orientovány na západ s výhledem do zeleně. Vytápění domu je dálkové. Byt nabízíme kompletně vybavený nábytkem, který vidíte na fotografiích. Skvělá nabídka pro toho, kde chce bydlet levně a rychle. 


BYT 3+1, BRNO KOMÍN

prodáno

Brno Komín je právem atraktivní část města, možná proto, že zde máte pocit, že ve městě ani nejste. Uličky protkané zelení na úpatí kopce. Bytové domy a rodinné domy se drží při zemi. Mohou, protože i tak koukají na Brno z patra. Město se schovává někde v údolí a dohlíží na něj okolní lesnaté kopce. Až budete pít ranní kávu na lodžii svého nového bytu, možná si na tento popis vzpomenete. Byt, který vám právě nabízím, není tak pěkný jako na obrázcích v inzerci. Takhle pěkný ho teprve můžete vytvořit. Vypracovali jsme vizualizaci a vložili ji do aktuálního půdorysu bytu. Byt čeká na celkovou modernizaci. V minulosti dostal novou koupelnu, nové rozvody vody a odpadů, a plastová okna. Podlahy, dveře, jádro bytu, kuchyňská linka jsou původní. Panelový bytový dům už má novou fasádní omítku, střechu, rozvody i vstupní dveře. Má 4 poschodí a není v něm výtah. Náš byt je v nejvyšším poschodí. Má 75,5 m2 a dispozici 3+1. Dva pokoje jsou orientovány na jihovýchod a právě z nich se můžete kochat tím krásným výhledem. Kuchyň a největší pokoj mají okna na severozápad do zeleně. Všechny místnosti mají vstup z předsíně. Původní dispozice umožňuje ještě průchod z kuchyně do vedlejšího - obývacího pokoje. V předsíni je malá komora. Součástí prodeje je podíl na domě a pozemku a možnost využívání společných prostor domu - sklep, kolárna, kočárkárna. Byt je v osobním vlastnictví, vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. V současné době byt vyklízíme, ale hned potom bude připraven k předání. Prohlídka je možná i teď, pokud omluvíte, že ještě není ve své nejlepší možné kondici.CHALUPA  DOLNÍ LOMNÁ  

prodáno

Jiný čas a jiný prostor.... Jako byste se přenesli v čase a v prostoru někam do minulosti. Do dob, ve kterých byl čistý vzduch, ticho, svěží příroda, volnost... Ráj z venku najdete i uvnitř. Nejen uvnitř vaší duše, ale i uvnitř domu. Kouzlo starých časů na vás bude dýchat z každé koutu. Kachlová kamna a starodávné postele, selské židle, dobový nábytek ... Přesto je dům upraven pro vaše navyklé pohodlí. Koupelna se sprchou, umyvadlem a splachovacím WC. Kuchyně s tekoucí vodou. Krb a elektrické přímotopy. Dům lze využívat i dvěma rodinami při zachování soukromí. Obývací místnost s krbem sousedí s malou kuchyní a meziposchodí slouží jako ložnice pro tři osoby. Druhá část domu je starší, má obytnou místnost s nízkým stropem, kachlová kamna, kuchyňský kout, jídelnu a romantickou ložnici se dvěma postelemi. Koupelna je společná pro obě části. Dům je částečně podsklepený. Kamenný sklep s klenbou je využíván i pro uskladnění potravin. Za domem je zpevněná, kamenem dlážděná plocha se zahradním krbem a udírnou. Zahrada je ve svahu, oplocená dřevěným plotem. Pro milovníky romantiky je zde i dřevěná latrína. Celková velikost pozemku je 432 m2. V blízkosti domu jsou další tři domy. Příjezdová cesta je obecní. Parkování pro dvě auta je možné přímo před domem. Dům je napojen na obecní vodovod a na elektřinu. Odpady jsou svedeny do septiku s trativodem. Vytápění krbem, kachlovými kamny a elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický průtokový ohřívač. Nemovitost nabízíme k prodeji včetně dobového zařízení. Stav nemovitosti je velmi dobrý. V roce 2018 proběhla rozsáhla rekonstrukce - výměna střechy včetně vazby, trámů, střešní krytiny - šindele. 


BYT  3 + 1   MOHELNICE

neaktivníBYT 2+1 Brno 

prodáno

Máte velké štěstí. Majitelka moc pěkného bytu 2+1 v centru Brna v Zábrdovicích, ul. Špitálka se rozhodla, že vymění své pohodlné bydlení, kvůli blížící se životní změně, za byt na okraji města. Takže, prosím, neváhejte.

Byt o rozloze 78 m2 (+ balkon 2 m2 + sklep 8 m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu. Rekonstrukce domu proběhla v roce 2011 - zateplená fasáda, plastová okna, nový výtah, střecha, dveře,....

Větší opravy bytu proběhly v roce 2012. Uprostřed bytu je prostorná hala, z níž je vstup do dvou neprůchozích pokojů, kuchyně, koupelny, WC a do zádveří. V zádveří je vstup na balkonek orientovaný do vnitrobloku a vstup do praktické komory - dříve to byl pokoj pro služku. Velká kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem vás potěší úložným prostorem v přilehlé spíži s možností větrání. Obývací pokoj a ložnice mají výhled do ulice. Přestože je v koupelně vana, pračka, umyvadlo, pořád je zde spousta místa pro pohyb. Všechny obytné místnosti mají plovoucí podlahy, v hale jsou parkety chráněné kobercem. Některé dveře jsou původní, zrenovované. To dává bytu příjemnou atmosféru minulosti.

Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem využívaným i pro ohřev vody pořízeným v roce 2015.

Nízké provozní náklady, dispozice bytu a poloha jsou zajímavým parametrem i pro případné investory, kteří by chtěli byt následně pronajímat.

Rodinu s dětmi zase potěší dětský koutek venku za domem, kde je bezpečí a soukromí pro dětské hry.

Ulice je klidná s jednosměrným provozem. Zajíždějí sem většinou jen místní obyvatelé kvůli parkování. Současný výhled na zeď Teplárny se v následujících letech promění na výhled do parku. Územní studie o úpravě Špitálky je už dostupná na internetu. Atraktivita lokality se těmito úpravami ještě zvýší. Už teď je nesmírná výhoda, že do centra města, do Vaňkovky, do supermarketu, apod. je možné dojít i pěšky.

Zajistím vám výhodný hypoteční úvěr, případně pomohu s prodejem vaší stávající nemovitosti, abyste se mohli stát šťastnými majiteli tohoto pěkného bytu. Těším se na shledanou s vámi na prohlídkovém dni.  


BYT 3+1 Olomouc

pronajato
Byt 2kk Olomouc

pronajato


Rodinný dům Tovačov

prodáno

Podzámčí - ulice pod Tovačovským zámkem - ale v domě, který vám v této ulici nabízíme, se budete cítit jako na zámku. Prostor, prostor, prostor - to bude to první, co pocítíte hned při vstupu do domu. A s každou další místností, do které vejdete, se ve svém pocitu jen utvrdíte. Obrovská kuchyně s velkoryse řešenou, vkusnou kuchyňskou linkou se stane nejen centrem domu, ale i dráhou pro průlet vašich dětí na trase obývák, kuchyně, předsíň. V létě otevřete dveře z kuchyně na zahradu a možná vylétnou až ven. Od přípravy svačiny je můžete z kuchyňského okna sledovat, jak si hrají na zahradě za domem. Obývací pokoj s krbem je další obrovský prostor, který můžete zaplnit dětmi, věcmi, psy, kočkami, rostlinami, přáteli. Pokoj pro hlídací babičku máte prakticky hned v přízemí, takže žádné výmluvy, že nemůže do schodů. Až budou vaše děti hlučnější než je vám milé, stačí vystoupat do 2. NP. Můžete se schovat do jedné ze tří ložnic. Ale pozor, každá z nich má vestavěnou šatnu, takže děti mohou číhat i tam. Lepší bude nasměrovat děti do velikého obytného prostoru nad garáží, který může sloužit jako herna, tělocvična, současní majitelé využívali prostor pro pořádání kurzů a seminářů. Děti ať si klidně dupou. Pod nimi je garáž pro dvě auta. Vjezd do garáže zajišťují vrata na elektrický pohon a dveře vedou i dozadu na zahradu, abyste věci na grilování mohli vynést z auta rovnou ven. Koupelny jsou v domě dvě. Ta dole má sprchovací kout a prostor pro sušičku a pračku. A ta nahoře s rohovou vanou vás opět přesvědčí, že tady se místem opravdu nešetřilo. Pro vaše pohodlí je kuchyň vybavená vším, co moderní kuchyně má mít. Topení je podlahové, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody bojler. Jsou zde rozvody na centrální vysávání a elektronické zabezpečení, domácí telefon. Několik dodělávek vás ještě čeká. Co ale určitě oceníte, že ulice je klidná, neprůjezdná a vaše děti si mohou v bezpečí hrát i tam. Přímo soused naproti připevnil basketbalový koš k plotu - takže z ulice je občas hřiště. Dětí je tu dost. Rodinám s dětmi se tady dobře žije. V okolí je všechno, co pro pohodlný život potřebujete a navíc jsou tady známé Tovačovské rybníky. Jeden máte asi 3 minuty od domu. Takže máte možnost vyjít si na procházku, nebo si zaběhat, rybařit... Co byste ještě potřebovali? Asi vím, ale i s tím vám pomůžeme. Zajistíme výhodný hypoteční úvěr, postaráme o prodej vašeho současného domu nebo bytu.... Služby jak pro zámecké pány. Těším se na shledanou s vámi na prohlídce domu. 


Rodinný dům s pozemkem 

Radíkov u Olomouce

prodáno

Domek jako dlaň. Pokoj, kuchyň, koupelna, předsíň a dvě sklepní místnosti. Už toho hodně zažil a viděl. I když je plně obyvatelný , pro dnešní bydlení vám bude asi chybět prostor a komfort. Ale z čeho budete určitě nadšení, to je místo, kde se dům nachází. I kdybyste sem jezdili jen rekreačně, budete relaxovat v nádherném údolí obklopeném lesy, s malou přehrádkou v nejhlubším místě - v Olomouci, Radíkově. Do Olomouce a na Svatý Kopeček je to jen pár minut cesty autem a MHD. Jedno z nejatraktivnějších míst pro život na Olomoucku. Pozemek je u příjezdové komunikace a mírný svah zahrady vám poskytne výhled na protější kopec, pole, louku a les. Dostatečná šířka pozemku 16 - 18 m vás může inspirovat pro výstavbu nového, i samostatně stojícího rodinného domu. Celková plocha pozemku je 1018 m2. Stávající nemovitost vám ušetří spoustu starostí se stavebním povolením. K dispozici jsou všechny inženýrské sítě včetně kanalizace a plynu. Je to mimořádná příležitost, i když nějakým trním si budeme muset společně projít... ale to až osobně při prohlídce nemovitosti...

Jedno z nejatraktivnějších míst pro život na Olomoucku. Olomouc Radíkov je vyhledávanou rekreační lokalitou. Kopce, údolí, malá přehrada - to vše lemované lesy, vám dají pocit, že jste na konci světa. Přitom do města nebo na sousední Svatý Kopeček je to jen pár minut cesty autem nebo MHD. Pozemek je u příjezdové komunikace a mírný svah zahrady vám poskytne výhled na protější kopec, pole, louku a les. Dostatečná šířka pozemku 16 - 18 m vás může inspirovat pro výstavbu nového, i samostatně stojícího rodinného domu, kde hlavní obytná část bude orientována západ a poskytne vám pohled do zeleně. Celková plocha pozemku je 1018 m2. Část pozemku o rozloze 238 m2 je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří a stojí na ní dům s číslem popisným, obyvatelný, podsklepený, s bytovou jednotkou 1+1. Stávající nemovitost, i když asi nebude naplňovat vaše představy o současném bydlení, vám ušetří spoustu starostí s vyřizováním stavebního povolení. K dispozici jsou všechny inženýrské sítě včetně kanalizace a plynu. Je to mimořádná příležitost, i když nějakým trním si budeme muset společně projít... ale to až osobně při prohlídce nemovitosti... 


Byt 1 kk, Praha Černý Most

prodáno

Byt 3+1 Konice

prodáno

Bydlet co nejdříve ve krásném, zrekonstruovaném bytě, který by nestál mnoho peněz a současně nebyl daleko od civilizace? Jestli je tohle vaše přání, tak se vám právě splnilo. Váš nový byt na vás čeká ve městě Konice v okrese Prostějov. V Konici je veškerá občanská vybavenost a současně vám poskytne úzký kontakt s přírodou. Okolní lesy jsou plné hub. Kopce a údolí vás zvou na procházky, kolo i lyže a běžky. Byt se nachází v cihlovém domě ve zvýšeném prvním poschodí. Ve vchodě jsou pouze čtyři byty. Dispozice bytu je 3+1 a má cca 70 m2. K bytu náleží dva sklepy. Jeden velmi prostorný cca 15 m2 a menší cca 2 m2. Dům je zateplený, okna plastová vybavená žaluziemi, v obývacím pokoji je francouzské okno. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní. Byt je velmi hezky zrekonstruovaný. Bílá kuchyňská linka v kombinaci s pracovní plochou a poličkami s dezénem přírodního dřeva, je nejen krásná, ale skvěle vybavená vestavěnými spotřebiči zn. Philco - elektrická trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, myčka, mikrovlnná trouba. Podlahy jsou z PVC opět s dezénem dřeva. Koupelna je propojena s toaletou. Vana se skleněnou zástěnou poskytuje i komfort i pro sprchování. V koupelně je umístěn plynový kotel pro vytápění a ohřev vody. V předsíni a v jedné z ložnic jsou velké, na míru vyrobené skříně. Do jedné z ložnic je vstup z obývacího pokoje, do druhé ložnice se vstupuje z kuchyně. Byt je v osobním vlastnictví a je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. Zajištění úvěru je součástí našich služeb. Srdečně vás zvu na prohlídku tohoto pěkného bytu. 


Rodinný dům Vrbátky Dubany

prodáno

Že nemusí být vaše touha po bydlení v rodinném domku jen nesplněným snem, o tom vás přesvědčí tato nabídka. Rodinný dům v obci Dubany cenově odpovídá bytům ve městě, ale nabízí novému majiteli mnohem větší životní prostor, zahradu, dílnu a kůlnu na zahradě. V současné době jsou v domě dva samostatné byty. V přízemí je byt 1+1 - kuchyň, pokoj a koupelna s WC. Tyto prostory je možné využívat i jako kancelář, provozovnu služeb nebo jako nájemní byt. V 2. NP je byt 2+1 - obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna s WC a komora. Dům je obyvatelný, bez nutnosti akutních oprav, avšak modernizaci si určitě zaslouží. Vytápění plynovým kotlem, voda obecní, odpad napojen na kanalizaci. Na zahradě je studna. Parkování je možné před domem. Z obce Dubany se díky nedalekému nájezdu na dálnici dostanete do deseti minut do Prostějova i do Olomouce. Přímo v obci je základní škola 1.- 3. třída, vyšší ročníky jsou v sousedních Vrbátkách, kde je i lékařská ordinace pro dospělé, děti a stomatologická. Zajistíme vám výhodné financování koupě této nemovitosti. Pro víc informací a prohlídku domu kontaktujte realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 


Rodinný dům Věrovany

prodáno

Stačí šikovné ruce a trocha kreativity, nepotřebujete ani velký kapitál, a můžete z tohoto domu vytvořit krásný domov. Současný majitel už začal dům rekonstruovat. Vyměnil rozvody elektřiny, vybudoval novou koupelnu, instaloval nový plynový kotel a ústřední topení, vyměnil většinu oken za plastová. Obývací pokoj a ložnice mají plovoucí podlahy, nové dveře. Za obývacím pokojem je místnost, zatím přístupná jen z koupelny a využívaná jako prádelna a sklad, kde by mohl stavební úpravou vzniknout další pokoj. Malá místnost je i naproti kuchyně. Může sloužit jako jídelna, pracovna, nebo dětský pokoj. Nelekněte se, že místy je ještě neomítnutá zeď a není všechno úplně hotové. To už čeká na ty vaše šikovné ruce. Možná objevíte ještě další možnosti, jak dům dotvořit k vaší představě. Nádvoří domu je zastřešené a umožňuje i vjezd automobilu. V současné době se využívá jako krytý venkovní prostor pro grilování, posezení s přáteli, sušení prádla. Je zde i přístavba sloužící jako sklad. Za domem je travnatá plocha o rozloze 206 m2 obehnaná zdí. Tady si můžete založit zahradu, popř. i postavit garáž, protože na pozemek je možné vjet z ulice. Dům se nachází v obci Věrovany na klidném, tichém místě. Obec má bohatou občanskou vybavenost. Nejblíž je město Tovačov známé svými rybníky. Celková plocha pozemku je 421 m2. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Voda z vlastní studny. Vytápění plynovým kotlem. Zajistíme i výhodný úvěr na koupi nemovitosti. Pro více informací a prohlídku nemovitosti kontaktujte realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 


Rodinný dům Radíkov u Olomouce

prodáno

Lesy, kopce, údolí, přehrada, konec světa, kde čas běží nějak pomaleji. Radíkov u Olomouce v blízkosti Svatého Kopečka je malebné a tiché místo, které láká k výletům, procházkám, relaxaci. Kromě chat jsou zde i rodinné domky, starší zástavba i novostavby, a máte-li romantickou duši, zatoužíte jeden z těch domků vlastnit. Ale tady se téměř nikdy žádný dům neprodává. Z ráje se nikomu nechce. Přesto vám dnes jeden volný dům chci představit. Dědicové vlastníků žijí daleko a nemohou dům dostatečně využívat ani se o něj starat. Nenápadná dvoupodlažní vilka v tiché uličce u lesa vás nadchne nejen zahradou se vzrostlou zelení a bazénem, chatkou a skleníkem. Mírný svah inspiroval architekta k umístění hlavních obytných místností do druhého podlaží. Díky tomu je z domu nádherný výhled na protilehlé kopce lemované lesy. Podobnost se slavnou vilou Tugendhat budete vnímat i z celkové jakoby prvorepublikové atmosféry domu. Prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu, jídelna, kuchyně, dvě ložnice, koupelna, wc, komora - to vše najdete ve 2. NP. V přízemí je vstupní hala, garáž, kotelna, komora, sklad a dvě místnosti upravené na obytné pokoje, sociální zařízení, kuchyňka. Dům byl postaven v roce 1978. Následné rekonstrukce se týkaly výměny oken za plastová se žaluziemi, přebudování suterénu na obytné prostory, výměny elektrické rozvodové skříně, plynového kotle a drobných oprav a úprav. Současný stav domu vyžaduje modernizaci interiéru i exteriéru, přesto je dům plně funkční a je možné ho ihned užívat. Dům je napojený na obecní vodovod. Na pozemku je nevyužívaná studna Odpad je svedený do septiku. Parkování je možné na vlastním pozemku. Garáž v suterénu domu se používala dosud jako sklad. Do obce zajíždí autobusy MHD. V místě obchod, hostinec. Základní a mateřská škola na Svatém Kopečku. Tato výjimečná nemovitost čeká na nového majitele. Více informací, prohlídku nemovitosti a zprostředkování hypotečního úvěru vám zajistí realitní makléřka Zuzana Kuklová. 


Byt 3+1 Bohuslavice 

prodáno

Zdravé ovzduší, příroda, louky, lesy, rybníky, klid to bývá často důvod, proč odcházíme z města bydlet na venkov. Ne každý ale současně touží po rodinném domku z důvodu finanční a časové investice, kterou pořízení a údržba domu vyžaduje. Až se budete dívat z oken bytu, který vám dnes představuji, uvidíte pole, lesy, prostor, který vám dá pocit svobody. Mile vás překvapí i kvalita bydlení v poměru s cenou, která je s nesrovnatelná s bydlením ve městském bytě. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě na okraji obce Bohuslavice. Zajímavou úpravou vznikl z původní dispozice 3+1 byt 4kk s podlahovou plochou 70 m2 + lodžie a sklep. Byt je po celkové rekonstrukci. Původní malá kuchyň se proměnila na romantický pokojíček pro malou princeznu. Největší místnost v bytě dnes slouží jako kuchyně, jídelna, denní pokoj. Odtud je vstup do pokoje - dnes obývacího - se vstupem na lodžii. Z lodžie je neméně krásný výhled na místní kostel. Další pokoj má vstup z předsíně vybavené vestavěnou skříní a šatnou. Byt je po celkové rekonstrukci. Plovoucí podlahy v pokojích, dlažba v předsíni, keramický obklad v koupelně a na WC. Nové interiérové dveře. Prostorná kuchyňská linka s elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou. Okna plastová se žaluziemi. Bytové jádro je zděné. V koupelně je vana se zástěnou pro sprchování. WC je zvlášť. Čtyřposchoďový dům je po revitalizaci. Byt se nachází ve 3. poschodí. V domě není výtah. V blízkosti se nachází základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad. Byt je v osobním vlastnictví, vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. Zajistíme vám výhodné financování koupě této nemovitosti. Pro více informací a prohlídku bytu kontaktujte realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 


Byt 3kk Olomouc

prodáno

Tady jste vždy chtěli žít. Už v roce 2003, kdy byly tyto bytové domy postaveny, říkali jste si, že tam musí být pěkné bydlení. Čtyřpodlažní domy s předzahrádkami a terasami, s originálním architektonickým zpracováním, v atraktivní lokalitě Olomouc, Horní lán s výhledem na město, jsou dnes, ještě víc než dříve, symbolem úspěchu a nadstandardu. Uličky mezi nízkými domy jsou neprůjezdné pro automobily. Široké chodníky lemovány vzrostlou zelení. Květiny a bazénky v předzahrádkách. Dětské hřiště, lavičky pro odpočinek, malá oáza klidu na okraji města. Přitom v blízkém okolí jsou supermarkety, obchodní centrum Haná, aquapark, široká nabídka stravování a cukráren. Dopravní spojení do centra je možné tramvajovými a autobusovými spoji. Nedaleko je nájezd na dálnici a na dopravní obchvat města.

Součástí prodeje je nezvykle prostorné parkovací stání v podzemních garážích. Další možnosti parkování jsou na parkovištích podél hlavní příjezdové komunikace. Bytová jednotka o dispozici 3kk má obytnou plochu 98 m2, dva balkony o celkové ploše 11,2 m2 a sklep 13 m2. Nachází se ve 3. poschodí cihlového domu. Vstupní chodby jsou široké, na poschodí pouze dva byty. Dům není vybaven výtahem.

Hlavní obytný prostor včetně kuchyně nabízí 35,7 m2 podlahové plochy. Okna jsou orientována na SZ. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči - lednice, elektrická varná trouba, indukční varná deska, myčka, digestoř a mikrovlnná trouba.

Kuchyň je od obývací a jídelní části oddělena vyvýšeným pultem, který současně rozšiřuje pracovní plochu linky.

Součástí prodeje je nábytek, kterým je byt vybaven. V obývacím pokoji je to jídelní stůl se čtyřmi židlemi, kožená sedací souprava a skříňky ve stejném dezénu jako kuchyňská linka.

Z obývacího pokoje je vstup do ložnice o rozloze 16 m2. Ze zařízení je zde velká vestavěná šatní skříň, dvoulůžko, komoda a noční stolky. Z ložnice je vstup na balkon orientovaný na JV. Balkon je možné odstraněním příčky propojit s balkonem z dětského pokoje. Celková plocha 11,2 m2 a krásný výhled na město vás budou lákat k večernímu grilování a dennímu slunění s možností zastínění markýzami. Na balkoně je umístěna klimatizační jednotka, která zajistí příjemné teploty v bytě i v teplých letních dnech.

Dětský pokoj je přístupný z předsíně a má 18,4 m2. Barevné, na míru vyrobené šatní skříně, pracovní stůl a válenda zůstanou v bytě pro vaši rodinu.

Další úložné prostory ve vestavěné skříni a odkládací police najdete v předsíni.

Podlahy v ložnicích jsou plovoucí, v obývacím pokoji, kuchyni, chodbě a sociálním zázemí je na podlaze vkusná dlažba.

V koupelně vás překvapí střešní okno nad vanou. Rohová vana i sprchovací kout jsou vybaveny masážními tryskami. Vedle umyvadla je umístěna automatická pračka. Toaleta je v samostatné místnosti vybavené umývátkem.

Vytápění bytu dálkové, v místnostech radiátory, v koupelně podlahové topení a elektrický otopný žebřík. Klimatizace v obývacím pokoji. TV signál přes společnou anténu, skylink přes kabelovou TV a vlastní satelitní parabolu. Okna jsou plastová, se žaluziemi. Na balkonech markýzy.

Byt v osobním vlastnictví, garážové stání pro jeden automobil v podzemních garážích, zařízení bytu nábytkem, výborná adresa - to vše vám nabízíme současně se zajištěním výhodného financování koupě této nemovitosti hypotečním úvěrem, popřípadě se postaráme o prodej vašeho stávajícího bytu nebo domu. Na shledanou při prohlídce tohoto pěkného bytu se těší Zuzana Kuklová.   


Byt 2+1  Prostějov

prodánoněkolik vzpomínek z mého archivu