Reality

Reality

Ráda se postarám o prodej i vaší nemovitosti.  Možná cítíte, že pro spolupráci na prodeji nemovitosti toho musí ladit mnohem víc, než se na první pohled zdá.  Práce s energií, odblokování, čištění nejen nemovitostí je součástí mých realitních služeb. 

Je velká radost mít práci, která vás baví, vidíte v ní smysl a své poslání.  Pracuji jako realitní makléřka. Pro své klienty jsem průvodcem, oporou a profesionální zárukou, že prodej nebo koupě jejich nemovitosti proběhne hladce, spolehlivě a kvalitně.

 Roky zkušeností ve velkých realitních společnostech, řadu ocenění, certifikátů, manažerských postů jsem se rozhodla koncentrovat do toho pro mě profesně i lidsky nejcennějšího a to je  .....

 kvalita práce a čas a úsilí vynaložené ve prospěch mých klientů

a tím i radost a spokojenost pro mě.....


 Aktuální nabídka na 
RD ÚSTÍN  - dům v ceně bytu

prodáno


Rodinný dům v Ústíně s bytovou jednotkou 2+1 na 75 m2 obytné plochy, za cenu nižší než byty o stejné dispozici v jen 5 km vzdálené Olomouci. To je jistě velmi zajímavá nabídka. Dům je udržovaný, stále obývaný a ihned obyvatelný. Půdní prostor je zcela nevyužitý a mohl by být přístupný přímo z domu, proto se nabízí možnost vybudování dalších pokojů v poschodí, případně i celé bytové jednotky.

Dům se nachází na pozemku o výměře 166 m2. Nemá zahradu ale dvorek, který je částečně zastavěn. Šikovné ruce by zde však jistě dokázaly vytvořit příjemné zákoutí a posezení. K tomu se dá využít i terasa na střeše. Vše však vyžaduje vaši duševní i fyzickou investici.

Vchod do domu je přes průjezd, který má šířku 4 m a délku 4,4 m. Malé auto by zde mohlo i parkovat.

Dům nabízí řadu úložných prostor, komor a skladů. Podsklepená je jen část domu.

Dům je zděný, suchý, napojený na všechny sítě vč. kanalizace. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev vody elektrický bojler. V současné době jsou měsíční náklady cca 2.600,- za elektřinu a plyn. Vodné a stočné se hradí ročně.

V domě jsou plastová okna a je provedena hydroizolace. Větší rekonstrukce proběhly v roce 1989.

Dům se nachází u hlavní komunikace, přímo u autobusové zastávky.

RD KROMĚŘÍŽ - ŠPERK MEZI DOMY

prodáno


Na kraji zámeckého města Kroměříže, přesto v soukromí chráněném přírodou, se nachází dům, ve kterém se snoubí elegance, moderní styl, vysoká kvalita, nadčasovost a praktičnost.

Mimořádná nabídka osloví především milovníky designu a luxusu. Exteriér i interiéry domu jsou z dílny Ing. Arch. Martina Franka. Dům se prodává včetně jím navrženého vybavení a doplňků, které jsou díky vysoké kvalitě a skvělé péči stále v perfektním stavu.

Nadstandardní je už sama poloha domu v klidové části města s vlastní příjezdovou cestou k pozemku se třemi rodinnými domy stejného typu. Pozemek je oplocený, uzavřený branou na el. pohon, s dálkovým ovládání a s kamerovým systémem. Domy jsou vybaveny zabezpečovacím zařízením.

Nabízíme k prodeji středový dům na pozemku o výměře 865 m2 se zastavěnou plochou 218 m2. Přízemní, nízkoenergetická stavba s užitnou plochou 152 m2 a dispozicí 4kk, postavená v roce 2012, vás překvapí svojí nadčasovostí a krásou.

Odborně založená zahrada poskytuje soukromí a její dominantou je zapuštěný bazén s rozměry 7 x 3,5 m se zastřešením. Bazén je vybavený automatickou filtrací a čištěním. Na zahradě je instalovaný zavlažovací systém.

Přes prostornou terasu chráněnou automatizovanou markýzou vstoupíte přímo do jídelní části v domě.

Obytná část má 36 m2 a je rozdělena středovou zdí na kuchyňskou, jídelní a obývací zónu. Velká okna vás propojí se zahradou a ochrání před sluncem venkovními žaluziemi nebo vnitřními roletami.

Celý prostor je vytvořený podle návrhu arch. Franka a zůstane ve stejné podobě zachovaný i pro nové majitele.

Obývacímu pokoji vévodí pohodlná kožená sedací souprava pořízená v roce 2021, ostatní nábytek a doplňky jsou původní.

Designová kuchyňská linka poskytuje množství praktických úložných prostor a disponuje veškerými spotřebiči. Elegantní jídelna je propojena s kuchyní a vizuálně i s obývacím pokojem.

Tři ložnice, koupelna a šatna jsou přístupné přes chodbu, po jejíž celé délce jsou zabudovány šatní skříně. Všechny ložnice umožňují vstup na terasu a zahradu. Jejich rozloha je 10 – 11 m2. Pracovnu i ložnici nabízíme včetně zařízení.

V elegantní koupelně najdeme vanu i sprchovací kout, umyvadlo a WC. Zajímavě řešené třífázové osvětlení dokáže vytvořit příjemnou atmosféru pro relaxaci

Druhé WC má vstup přes malou předsíňku ze vstupní haly. V technické místnosti je prostor pro pračku a sušičku a plynový kotel a další technické zařízení domu. Šatna na konci chodby umožní uložení i rozměrnějších věcí.

Vstupní hala je od klidové části oddělena vysokými posuvnými dveřmi z mléčného skla. Stejné dveře oddělují i zádveří se vstupem do garáže.

Stropní podhledy v celém domě jsou podsvíceny jednotným profesionálním osvětlením tří barev.

Garáž má 17 m2. Další vozidla mohou parkovat přímo před domem. K uložení venkovních věcí slouží sklad vedle garáže.

Dům je vytápěný plynovým kotlem. Ohřev vody podporují solární panely. Zálohy na energie činí v současné době 5.300,-. Voda je obecní, odpady jsou svedeny do jímky.

Dům se těší na nového majitele, který ocení jeho eleganci, kvalitu, soukromí a možná i to, že bydlet může rychle, v plně zařízeném domě v perfektním stavu ihned, bez dalších nutných nákladů a úprav.


BYT 2+1, OLOMOUC, PIONÝRSKÁ

prodáno


Byt 2+1 Olomouc, Pionýrská

Byt, který je velmi vhodný pro seniory, startovací byt nebo jako investiční byt k následnému pronájmu.
Dobrá lokalita je základ. Dnes vám nabízím byt na ul. Pionýrská na okraji města Olomouce s velmi dobrou dopravní a občanskou infrastrukturou.
Panelový dům se stavěl v době, kdy se respektoval prostor a zeleň mezi stavbami. Takže přímo před domem je parčík s lavičkami a stromy. Nedaleko jsou zastávky tramvaje, obchodní čtvrť Horní lán a Fakultní nemocnice.
Byt s dispozicí 2+1 na 48 m² plochy, se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu. Je po částečné rekonstrukci, přesto by zasloužil modernizaci. Původní jádro je obloženo keramickým obkladem.
Pokoje jsou neprůchozí. Jeden pokoj má vstup z předsíně, do druhého se vchází přes kuchyň. V předsíni je šatní skříň, která vyřeší úložné prostory a ušetří místo v pokojích.
Byt nemá balkon ani lodžii. K bytu náleží sklep, ke kterému se dát sjet výtahem.
Nízké provozní náklady jsou nespornou výhodou. V současné době činí 3.493,- Kč (vč. fondu oprav 961,-) + el. energie.
Byt je v osobním vlastnictví a je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr.

LOŠTICE - DŮM,KTERÝ PROBUDÍ VAŠI FANTAZII

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/lostice-palackeho/63f894d787d6d033b1070143/<br>


Jen kousek od náměstí, na ulici Palackého v městečku Loštice stojí dům, v jehož historii se promítla i největší sláva města - výroba olomouckých syrečků.

Ale to už je dávno. Dnešní přízemí domu, které k těmto účelům kdysi sloužilo, však stále nese potenciál pro nějaké komerční využití.
Cukrárna, restaurace s možností letní zahrádky pro venkovní obsluhu, to bylo to první, co mě napadlo. Do Loštic jezdí zájezdy zájemců o prohlídku Muzea olomouckých tvarůžků. Některé místnosti mají klenuté stropy, což přináší zajímavý historický prvek. Jistě by zde mohl vzniknout nevšední prostor.
Díky možnosti samostatného vstupu a příjezdu, lze přízemí využít i jako výrobnu, dílnu, služby.
V současné době jsou zde skladovací prostory, prádelna, kotelna, garáž, stará kuchyně, a vstup do krásného sklepa s klenbami.
Z prostorné vstupní haly vede schodiště k bytu, který je v 1. poschodí.
Byt má velkorysou podlahovou plochu 171 m² a v současnosti je dispozičně řešený jako 4+1. Byl vybudován v roce 1986. Je z něj vstup na dosud nevyužívanou půdu.
I první poschodí nabízí možnost využití například pro ordinace nebo školku, kanceláře nebo služby.
Současný byt je opravdu prostorný. Přestavbou by mohly vzniknout i pěkné byty dva.
Další potenciál nabízí i půdní prostor.
Zahrada je oplocená s možností vjezdu z ulice. Několik záhonů, skleník, studna, kůlny a prostor pro posezení. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 435 m².
V domě je zaveden plyn a je napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Vytápění a ohřev vody pro byt zajišťuje plynový kotel. V suterénu je topení na TP.
Město Loštice má kompletní občanskou vybavenost: zdravotní středisko, mateřskou a základní školu, nákupní středisko, obchody, poštu, kostel. Nejbližší větší město Mohelnice je vzdáleno 5 minut jízdy a díky rychlostní komunikaci jste za 20 minut i v Olomouci.
Lokalita je vyhledávaná nejen z důvodu výroby syrečků, ale i pro malebné okolí a možnost sportovního a kulturního vyžití.
Dům, který probudí vaši fantazii, má mnoho možností využití a vynikající polohu, která z něj dělá velmi zajímavou nemovitost.
Už si zaslouží novou rekonstrukci a s ní i novou budoucnost. Možná čeká právě na vás.

DŮM JAKO Z POHÁDKY - SVÉSEDLICE

prodáno


Dům jak z pohádky

Asi tomu hodně pomohl sníh.. Ale opravdu se v tomto domě budete cítit pohádkově.

Okouzlující atmosféra domu na vás dýchne, jen co vstoupíte za branku.

Venku vás překvapí historická stavba vodárny, která s domem a hospodářskou budovou lemuje uzavřený dvůr. Před hlavním vstupem je předzahrádka, za vodárnou další část zahrady s ovocnými stromky a kouzelnou vrbou, a vedle vodárny prostor pro posezení. Dvorek je připraven pro vaši tvořivost a kreativitu.

Obytný dům býval kdysi školou. Široká vstupní chodba rozděluje dům na dvě části, které mohou sloužit i jako dvě samostatné bytové jednotky.

V 2019 proběhla celková rekonstrukce vnitřních prostor. Srdcem domu je prostorná obytná kuchyně se stylovou kuchyňskou linkou. Z kuchyně je vstup do menšího pokoje, kde může být obývací pokoj, a do chodby vedoucí ke koupelně s vanou a sprchovým koutem, k oddělenému WC a do poschodí, kde je umístěna ložnice se vstupem na balkon.

Druhá strana domu má tři obytné místnosti, sprchu a WC s umyvadlem. Krbová kamna umožňují alternativní vytápění a vytvářejí i romantickou pohodu.

V chodbě je také sklad, kde je kromě bohatých úložných prostor umístěný plynový kotel, kterým je vytápěn celý dům.

Dům je samostatně stojící stavba na okraji obce Svésedlice cca 10 minut jízdy autem z Olomouce. Celková plocha pozemku je 636 m2. Parkování je možné na parkovišti vedle domu.

Dům postavený z pálených a nepálených cihel. Je suchý a má skvělé izolační vlastnosti. Střecha má eternitovou střešní krytinu. Půdní prostor není v současné době využitelný pro bydlení. Slouží jako úložný prostor přístupný z balkonu ve 2.NP. Je zde ale potenciál pro případné rozšíření bydlení nadstavbou.

Dům má na svém pozemku studnu, která plně zásobuje dům kvalitní vodou. Ve vodárně je nové zařízení pro odběr vody ze studny a také přípojka obecního vodovodu. Odpady jsou vyvedeny do kanalizace. Rozvody elektřiny, vody, odpady, plynu, radiátory - vše je nové, vybudované v letech 2019 - 2022.

Velkou devizou domu je klidné místo bez silničního provozu v blízkosti parku s třešňovou alejí, lipami a ořešáky, s dětským hřištěm a přírodní posilovnou. Za parkem je lesík, kam můžete chodit navštěvovat srnky. Poblíž je i rybníček s pěkným posezením.

V obci Svésedlice je obchod, restaurace a kaple, kde se pořádají různé kulturní akce. V parku a u restaurace je dětské hřiště. Nejbližší základní škola je v obci Přáslavice. Cesta autobusem k hl. nádraží v Olomouci trvá 25 minut.

Dům osloví vás, kteří toužíte po domovu s duší - tím Něčím, co novostavby neumí. Současní majitelé vytvořili moderní pohodlné bydlení, ale díky jejich citu, tvořivosti a uměleckému nadání dokázali nejen udržet, ale i oživit genius loci domu.

Z důvodu nedodání energetického štítku uvádíme en. skupinu G.

Neváhejte a přijďte na prohlídku. Na shledanou se těší realitní makléřka Zuzana Kuklová

BYT 3+1 S BALKONEM, ŠTERNBERK

prodáno


BYT 3+1 S BALKONEM, ŠTERNBERK

Dnes k vám řeka realitních nabídek přináší byt 3+1 ve Šternberku na ul. Nádražní v osobním vlastnictví.

Tento byt byl dlouhá léta domovem rodině, která v něm vychovala dvě děti.

Rozloha 72 m2, dvě ložnice, šatna, obývací pokoj s balkonem, kuchyně, koupelna a WC - to vše ve 3. poschodí panelového domu bez výtahu ve výborné lokalitě s výhledem do zeleně, s dostupností k obchodům, autobusovému i vlakovému nádraží.

Dnes už děti vyrostly a rodiče zestárli a nastal čas stěhování do bezbariérového rodinného domu. Jejich byt tak se tak může stát vaším novým domovem.

V bytě nedávno proběhla rekonstrukce kuchyně a koupelny. Původní jádro bylo vyzděno. Koupelna dostala prostorný sprchovací kout s příjemným keramickým obkladem, který je i na WC. Kuchyň zase novou kuchyňskou linku. Byly vyměněny rozvody elektřiny, vody a odpadů a podlahy, dveře do koupelny a WC. Obývací pokoj a ložnice jsou v původním stavu. Kromě výměny oken za plastová zde rekonstrukce neproběhly.

Z důvodu soukromí jsme nepořizovali ani fotky a nahrazujeme je vizualizací.

Bytový dům je udržovaný, čistý. Je zde příjemné a klidné soužití.

Měsíční náklady jsou 3.945,- (z toho fond oprav 737,-) + elektřina a plyn .

Byt je vhodný jako zástava pro čerpání hypotečního úvěru.

Pro více informací a prohlídku nemovitosti kontaktujte realitní makléřku Zuzanu Kuklovou.


BYT  3+1  LOŠTICE, Sídliště

prodáno


Loštice - městečko obklopené krásnou přírodou, nabízí klidný život, sportovní a rekreační vyžití a bohatou občanskou vybavenost. Blízkost dálnice umožňuje snadnou dopravní dostupnost. Nejbližším městem je Mohelnice.

Nedaleko centra města se nachází čtvrť s obytnými domy. V jednom z nich, na ul. Sídliště, vám dnes nabízíme byt 3+1 v osobním vlastnictví. Byt má 60,66 m² a nachází se ve 2. NP panelového domu.
Dům je vybaven výtahem, má zateplenou fasádní omítku, plastová okna, bezbariérový vstup, novou střechu...
Velmi příjemné je okolí domu. Spousta zeleně a parčík s dětským hřištěm. Bezproblémové parkování.
Byt má prostorný obývací pokoj se vstupem na zasklený balkon. Z pokoje se dá vejít do kuchyně s jídelním koutem. Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem a digestoří. Z kuchyně je vstup do koupelny a do dětského pokoje. V dětském pokoji jsou na míru vyrobené šatní skříně a pracovní stůl. Kuchyň, obývací i dětský pokoj jsou orientovány na východ s výhledem do zeleně.
Dlouhá předsíň nabízí úložné prostory a přímý vstup do kuchyně, WC a malé ložnice. V ložnici je zabudována šatní skříň.
K bytu náleží sklep o rozloze 4 m² a užívací právo ke kolárně, sušárně a kočárkárně v přízemí domu.
Vytápění bytů zajišťuje vlastní kotelna umístěná v domě. Ohřev vody bojlerem.
Byt je v osobním vlastnictví, je tedy vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr, s jehož vyřízením vám pomůžeme.
Jsme připraveni pro rychlé jednání včetně předání bytu k užívání. Teď už zbývá jen domluvit si prohlídku. Na shledanou se těší realitní makléřka Zuzana Kuklová.

RODINNÝ DŮM? SOUKROMÁ ŠKOLKA? SÍDLO FIRMY?  TO JE NA VÁS   

OLOMOUC, JEČMÍNKOVA

prodánoZázraky se občas dějí. Jen zřídkakdy se objeví na prodej dům, který je ve městě, ale přesto poskytuje úžasné a soukromí a klid. Širokou zahradu, o které si dnešní novostavby už jen mohou nechat zdát. Garáž a venkovní parkovací prostranství pro několik aut. A dvoupodlažní, plně podsklepený dům, který vám dá nahlédnout do dob, kdy se ještě stavělo z kvalitních materiálů. Přijdete-li v horkém letním dni, pocítíte skvělé izolační vlastnosti silných zdí, které v létě nepouštějí teplo dovnitř a v zimě ven.

Toto všechno v Olomouci Holici, na ul. Ječmínkova na celková ploše pozemku o rozloze 963 m2.

Dalším milým překvapením bude způsob vytápění domu, kde vedle plynového kotle je i kotel elektrický a ještě i solární zařízení na ohřev vody i topení. Ušetřit se dá i na vodě, jelikož dům má vlastní studnu, ze které je voda přivedena i do domu a používá se na sprchování a WC. Do kuchyně a umyvadel je zapojena voda z obecního vodovodu.

Dům je skvěle řešený i dispozičně. Díky tomu je jeho využití opravdu široké. Kromě bydlení pro rodinu s dětmi, je zde možnost vybudování dvou nezávislých bytových jednotek 2+1.

Dům se dá využívat například i jako sídlo firmy. Dostatek parkovacích míst a prostorné sklepy mohou sloužit jako sklady případně další kanceláře.

Je ideální třeba i pro zřízení soukromé mateřské školky. Nádherná zahrada je jako stvořená pro dětské hry a přízemní místnosti jako herny.

V prvním podlaží je pěkná vstupní hala, dvě prostorné obytné místnosti s okny do klidné ulice a kuchyň s jídelnou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. WC je v mezipodlaží. Příjemným schodištěm vystoupáme do druhého podlaží, kde jsou dvě podkrovní místnosti a koupelna s WC. Jedna z místností je přes celou šířku domu. Je možné ji rozdělit na dva pokoje. Sklepy jsou pod celým domem a slouží jako úložné a skladovací prostory, prádelna a technická místnost.

Garáž je samostatná stavba. Má vjezd z ulice přes výsuvná el. vrata. V garáži je montážní jáma, sklep na zeleninu a průchod do zahrady. Mezi domem a garáží je vydlážděné prostranství pro parkování s vjezdem přes bránu s el. pohonem vrat.

Zahrada je osázena ovocnými stromy, které poskytují příjemný stín. K pěstování zeleniny poslouží skleník. Pro relaxaci vám jistě přijde vhod zapuštěný bazén s krytím. Za bazénem je zahradní domek, který kdysi sloužil jako kurník a stále by k těmto účelům mohl být využíván. Dnes je zde umístěné technické zařízení bazénu - solinátor pro úpravu vody solí. K dispozici je i zahradní krb. Zahrada je oplocena, dokonce je plotem oddělena i od domu a zpevněných ploch, kvůli psovi, který zde v minulosti měl svůj domov.

Rekonstrukce domu probíhaly postupně. V domě jsou nové měděné rozvody, eurookna, Velux střešní okna, nové podlahy, koupelna v přízemí, zateplená fasádní omítka.

Dům je ihned volný. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou příležitost a domluvte si termín prohlídky.

Na shledanou se těší realitní makléřka Zuzana Kuklová

BYT 2+1, FRÝDEK MÍSTEK, SLEZSKÁ

neaktivníByt 2+1, Frýdek Místek, Stará Slezská ul. - NÍZKÉ NÁKLADY NA BYDLENÍ

Pro klidný a spokojený život je důležité i bydlet a žít na pěkném, klidném místě. A pokud je pro vaši spokojenost důležitým parametrem i pohodlí, věřím, že oslovíme právě vás s nabídkou na koupi bytu 2+1 ve Frýdku Místku na ul. Stará Slezská.
Blízkost centra města, obchodů a služeb, školy a školky, autobusové zastávky a současně i přírody a zeleně kolem řeky, cyklostezky a dětského hřiště je velkou devizou právě tohoto bytu.
Panelový dům má za sebou již "omlazovací kůru", takže můžete využívat pohodlného výtahu přístupného hned z 1. nadzemního podlaží. Opravy rozvodů, zateplení fasádní omítky, výměna oken, vchodových dveří a schránek již také proběhly. Dokonce jsou byty vybaveny telefony s kamerou, abyste viděli, kdo k vám přichází na návštěvu. Přitom všem jsou platby do Fondu oprav pouze 771,- Kč.
Dům má 6 pater a náš byt se nachází ve 3. poschodí. Je to vnitřní byt orientovaný na jih. Je tedy slunný, teplý a chráněný okolními byty. Díky tomu jsou i náklady na vytápění sympaticky nízké. V současné době jsou poplatky spojené s užíváním bytu pouhých 3570,- Kč měsíčně (včetně fondu oprav) + elektřina.
Byt je v osobním vlastnictví. Dispozice 2+1 o rozloze 52,71 m². Pěkné prostorné pokoje jsou vzájemně neprůchozí. Do obývacího pokoje se vstupuje z kuchyně. Koupelna i WC jsou zvlášť. Rekonstrukce koupelny proběhla před 5ti lety. Sádrokartonové zdi jádra jsou obloženy vkusným keramickým obkladem.
Kuchyně je vybavena elektrickým sporákem, myčkou a mikrovlnnou troubou. V případě zájmu je možné obnovit přívod plynu do bytu.
Byt nemá balkon. Všechna okna jsou orientována na jih s výhledem do zeleně a na dětské hřiště. Jedno okno je vybaveno sušákem na prádlo. K dispozici je i sušárna a na uskladnění větších věcí kolárna a kočárkárna. Součástí prodej je i sklepní kóje.
Parkoviště před domem je dostatečně velké pro pohodlné parkování vašeho vozu.

PRONÁJEM BYTU 1+1, OLOMOUC, HRANIČNÍ

pronajato

Pronájem bytu 1+1 na ul. Hraniční v Olomouci bude možný už od 1.10. Výhodná poloha nedaleko Fakultní nemocnice a blízkosti tramvajové zastávky. Byt je po celkové, velmi vkusné a praktické rekonstrukci. Nová kuchyňská linka je vybavena el. troubou, plynovou varnou deskou, lednicí, pračkou a mikrovlnkou. Obývací pokoj má vstup na balkon. V pokoji je možné ponechat nerozkládací sedací soupravu. Byt má rozlohu 33 m2. Je ve 4. poschodí panelového domu. K dispozici je i sklep. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Nájemné je 9.000,- + zálohy na vodu a teplo ve výši 2.150,-. Plyn a elektřinu se nájemce přihlásí sám. Požadovaná jistota je 2x nájemné. Provize RK je 9.000,- + DPH.<br>

BYT 2+1, KOPŘIVNICE, OBRÁNCŮ MÍRU

prodáno


Byt 2+1 s balkonem v centru Kopřivnice

Ráda vám dnes nabízím příjemný byt 2+1 s balkonem v centru Kopřivnice.
Byt se nachází ve 4. podlaží v panelovém domě na ul. Obránců Míru.
Dům je vybavený výtahem. Má zateplenou fasádní omítku, plastová okna a proběhla v něm celková revitalizace.
V domě jsou byty v osobním i družstevním vlastnictví. Náš byt je družstevní, má splacenou anuitu a je možné ho převést do osobního vlastnictví. Je tedy pro banku akceptovatelný jako zástava pro hypoteční úvěr.
Celková rozloha bytu je 56 m² včetně balkonu.
Každá z místností má vstup z předsíně. Pokoje jsou tedy neprůchozí a poskytují tak soukromí všem členům domácnosti.
Obývací pokoj má plochu18,37 m² a vstup na prostorný balkon 3,8 m². Vedle obývacího pokoje je kuchyň. Modrá kuchyňská linka spolu s potravinovou skříní poskytuje dostatek úložných prostor. V kombinaci s podlahou a zařízením v přírodních barvách působí svěže a útulně. Ložnice má 12,33 m² a pohodlně se sem vejde dvoulůžko i šatní skříně. Praktické úložné prostory najdete v předsíni, kde je hned několik zbudovaných skříní.
Koupelna a WC jsou zvlášť. Původní jádro je obloženo keramickým obkladem. Kromě vany a umyvadla je zde prostor i pro pračku.
Všechny místnosti jsou orientovány na severovýchod, což oceníte především v horkých letních dnech.
Ideální poloha středového bytu vám umožní velké úspory při vytápění. Topení je dálkové. V kuchyni je kombinovaný sporák.
Byt je vhodný pro mladé rodiny, páry i seniory. Zeleň za domem poskytuje stín i prostor pro dětské hry.
Byt je vyklizený, připravený být vaším novým domovem.

DŮM S DUŠÍ, BOHUSLAVICE

rezervaceNěkteré domy vás prostě chytí za srdce. A často jsou to domy, které mají v sobě otisk lásky a péče jejich předchozích majitelů. Tohle moderní novostavby většinou neumí. Dům v Bohuslavicích je připomínkou poctivé zednické práce z první poloviny 20. století v kombinaci s ochotou k zachování dobového ducha a schopností vytvořit pohodlné bydlení současnosti.

Za dnešní podobou domu je spousta práce a láska k historii. Dům nabízíme včetně velké části zařízení, takže se atmosféra domu zachová i pro vás.

Dvoupodlažní cihlová stavba je částečně podsklepená.

V 1. NP se nachází elegantní obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Atmosféru pokoje dotvářejí krbová kamna, kterými je možné vytápět celé přízemí. V přízemí je i ložnice s vestavěnou šatní skříní, komora, koupelna s WC a zádveří.

Elegantní hala s dřevěným schodištěm vám umožní vystoupat do 2. NP, kde se nacházejí dvě obytné místnosti. Z původní půdy vznikl netypický velkorysý pokoj s možností rozdělení vertikálními žaluziemi a se zabudovaným promítacím plátnem.

Celková užitná plocha je 145 m2.

Zadním vchodem se dostaneme přes zastřešenou terasu na zahradu a do přístavby s rozlohou 61 m2 + půda. Celková plocha pozemku je 1611 m2.

Z terasy je krásný výhled na zahradu a vstup do stylové místnosti s kulečníkem a barem v bývalé stodole. Vzniklo tak krásné místo pro setkávání s rodinou, přáteli, pořádání oslav a večírků.

Nejvíc vás okouzlí zahrada.

Děti budou nadšené z dřevěného domečku se skluzavkou a konstrukcí s lezeckou stěnou.

Za domem je prostor pro zahradničení. K ovocným stromům můžete dosázet další a stále zůstane spousta místa pro záhony.

Zahradní nábytek a náčiní uložíte do zadní části stodoly, jejíž půda vám poskytne další možnosti využití.

Za dětským hřištěm je částečně zapuštěný koupací bazén a jezírko pro rybky.

Zahrada má vjezd z ulice. Parkování je možné na příjezdové cestě, případně na pozemku zahrady.

Dům je napojen na obecní vodovod i vlastní studnu. Vytápění krbovými kamny a el. přímotopy. Ohřev vody el. bojlerem. K domu je zavedený i plyn, není však připojený. Nedávno byl přiveden optický kabel. Odpady jsou svedeny do žumpy. Současné měsíční náklady na provoz domu jsou cca 7.000,-/měs. Poloha domu je vhodná pro instalaci fotovoltaiky případně tepelného čerpadla.

Bohuslavice je obec v malebném kopcovitém prostředí Bouzovska obklopeném lesy a přírodou.

V obci je základní škola do 9. třídy, obchod, lékařská péče, zrekonstruované hřiště. Vzdálenost do Olomouce a Prostějova je cca 25 km, do Litovle 20 km.

Dům je vhodný pro rodiny s dětmi, které láká život v čistém, bezpečném a zdravém prostředí. Dům umožňuje soukromí i energetickou a potravinou soběstačnost.

Současně je dům ideální i pro starší manželský pár, který touží po zahradě a klidu. Najdete zde pohodlné bydlení v přízemí domu a poschodí může sloužit pro návštěvy dětí a vnoučat.

Jsem moc zvědavá, jestli vás dům okouzlí stejně tak jako mě. Těším se, že se brzy sejdeme na prohlídce.

Energetická tř. G je uváděna dočasně z důvodu absence energetického štítku.

BYT 2+1, OLOMOUC, HNĚVOTÍNSKÁ

prodáno


BYT S IDEÁLNÍ POLOHOU
Univerzitní město Olomouc se každoročně stává novým domovem pro řadu studentů.
Byt, který vám nabízím, je svojí polohou nedaleko Fakultní nemocnice a Lékařské fakulty UP ideální právě pro studenty mediky nebo zaměstnance nemocnice. Vzdálenost od centra města a zastávka MHD je však výhodná i pro všechny ostatní.
Tato nemovitosti je tedy vhodná pro vlastní bydlení i jako investiční byt pro následný pronájem.
V blízkém okolí se nachází nově postavený supermarket Kaufland a bohatá občanská vybavenosti.
Okolní zástavba pochází ze 60. let. Mezi domy je dostatek prostoru pro parčíky se vzrostlými stromy.
Byt se nachází ve 3. poschodí bytového domu se zateplenou fasádní omítkou. Dům není vybaven výtahem. Okna jsou plastová. Dům je velmi dobře udržovaný. V roce 2019 je prováděla oprava balkonů a vstupních dveří.
Byt je v osobním vlastnictví, má dispozici 2+1 na rozloze 50,5 m2 . Okna i balkon jsou orientovány na jihovýchod.
V letech 2013 došlo k výměně kuchyňské linky a pořídila se skříňová stěna v předsíni. Koupelna a WC je zvlášť. Z obývacího pokoje je vstup na balkon a do ložnice.
K bytu náleží sklep v přízemí domu a užívací právo ke komoře na poschodí a kolárně v přízemí domu.
Měsíční náklady na provoz byly dosud ve výši 2783,- Kč včetně záloh na teplo a vodu - z toho fond oprav činí 752,- Kč, a zálohy na elektřinu 470,- Kč a plyn 180,- Kč.

DŮM, KTERÝ VÁM VYDĚLÁ NA DŮM

VŠECHOVICE

neaktivní


DŮM, KTERÝ VÁM VYDĚLÁ NA DŮM - Všechovice

Často sníme o bydlení v rodinném domku, ale narážíme přitom na řadu problémů. V první řadě jsou to peníze, hned potom nedostatek stavebních pozemků nebo nevhodná lokalita. U starších domů bývá překážkou jejich technický stav a často i jejich velikost. Doby, kdy měla být zahrada veliká a část domu sloužit k hospodářským účelům, už jsou pryč.
Dům ve Všechovicích bychom mohli zařadit mezi ty domy, které potřebují rekonstrukci a jsou moc velké. Avšak skvělé rozměry pozemku a umístění domu, nabízí fantastickou možnost vybudovat hned domy dva. Současná stavba je průjezdem rozdělena na dvě části. Celková šířka domu je cca 21 m.
Levá část domu je vhodná k demolici nebo zásadní rekonstrukci. Jsou zde dvě místnosti a hospodářské prostory. Právě tato část domu se svou šířkou cca 8 m a délkou cca 13 m je vhodná pro výstavbu úplně nového domu se zastavěnou plochou až 100 m2. Pro inspiraci přikládám návrh možné podoby domu - použitý typ projektu RD Linea od firmy Ekosys.
Průjezdem se šířkou cca 4 m se dostanete na zahradu s rozlohou 652 m2 (cca 20 m x 33 m). Zahrada je mírně svažitá a sousedí s obecním pozemkem - příjezdovou cestou, která se v současnosti téměř nevyužívá. Příjezd na zahradu zezadu je ale možný.
Pravá část domu byla donedávna využívána k bydlení. Je částečně podsklepená. V prvním podlaží jsou dvě obytné místnosti, koupelna s WC a technická místnost. Schodištěm vystoupáme do 2. poschodí, kde je zcela nevyužitá půda a dva pokoje umístěné nad průjezdem.
Celý dům je vhodný k rekonstrukci a vhodná by byla i úprava dispozice dle současných trendů bydlení.
V současnosti je dům připojený na obecní vodovod, elektřinu a plyn. Je možné se napojit i na kanalizaci.
Obec Všechovice je atraktivní pro bydlení vzhledem ke své poloze a občanské vybavenosti. O zájmu o bydlení v této obci svědčí novostavby přímo naproti našeho domu. Nádherná krajina Beskydských kopců přiláká všechny, kteří touží žít v kontaktu s přírodou. V obci je základní i mateřská škola, zdravotní středisko, zubař, obchody a služby, kulturní dům, pošta. Vzdálenost od měst Hranice, Bystřice pod Hostýnem, Přerov, Valašské Meziříčí je od 10 do 30 min cesty autem.
Možná cítíte, že je čas mít kus vlastní zahrady pro pěstování své zeleniny. Možná vnímáte, že se znovu ukazuje spojení rodin jako výhodný a praktický způsob života. Možná chcete do budoucna zajistit své děti nebo mít místo pro své stárnoucí rodiče. Možná máte šikovné ruce a chcete výhodně investovat své peníze a svoji energii. Možná jen vytvoříte stavební pozemek, který prodáte. Možná jste firma, která obtížně hledá pozemky pro výstavbu a pustí se i do rekonstrukce staršího domu. Pro vás všechny je tady ideální příležitost.
Teď už zbývá jen domluvit si prohlídku a dovolit, aby se sny proměnily ve skutečnost.
Na setkání s vámi se těší realitní makléřka Zuzana Kuklová

DŮM NA VÝSLUNÍ, LOŠTICE

rezervace

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/lostice-na-vysluni/629ef8a021dd261e74536704/<br>

Dům Na Výsluní - Loštice

Domek, který vám dnes nabízím, byl v 60. letech postaven jako zděná chata. Nádherné místo s výhledem do údolí obklopené lesy a přírodou, a přitom na okraji města Loštice s rychlým dojezdem do okolních měst díky dálnici, okouzlilo majitele natolik, že si zde v 80. letech vybudovali nadstavbou domek k celoročnímu bydlení. Pro zachování stylu a současně zateplení obložili zdivo druhého podlaží dřevem.
Atraktivita místa přilákala i stavitele luxusních novostaveb, které vznikly na okolních parcelách. Fotky z nebes vám jistě napoví, proč je toto místo tak výjimečné.
Nedaleké koupaliště a vynikající dopravní dostupnost činí i dnes místo ideálním pro rodinnou rekreaci s možností trávit zde celé letní období anebo tady celoročně bydlet a relaxovat na zahradě. Dům je napojen na vodu i kanalizaci, elektřinu i plyn. Pro vytápění se používaly především el. akumulační kamna, případně krb.
Dispozice domu prozrazuje jeho postupný růst. Místnosti jsou malé, ale zato je jich hodně. Pro lepší orientaci vám přikládám půdorysy podlaží.
Dům je umístěný na kopci. Částečné podsklepení je ideální pro uskladnění zeleniny, ovoce z přilehlé zahrady a zahradního náčiní.
Do obytných místností vstupujete přes terasu a malá předsíň vás uvede do obývacího pokoje s krbem. Dřevěná kastlová okna jsou vybavena vnitřními i venkovními žaluziemi.
Z obývacího pokoje je vstup do místnosti, která sloužila jako jídelna s průchodem do koupelny s vanou, umyvadlem, WC a pračkou, a také do malé kuchyně s plynovým sporákem.
Za kuchyní je chodba s východem ven, ale také do spíže, sušárny prádla/posilovny a prostorné komory s komínem pro možnost zabudování kotle a uskladnění dřeva. Tady už se místnosti přizpůsobují terénu a jsou částečně zapuštěny do země. Malá okna jsou výše nad podlahou.
Z chodbičky vystoupáte schodištěm do 2. poschodí. Přes menší pokoj se dostanete do dvou neprůchozích pokojů, každý má svou terasu s výhledem do údolí.
2. poschodí je na úrovni příjezdové komunikace, takže je zde vybudovaná garáž, kterou projdete rovnou do domu.
Využil se každý kout, tak vás překvapí nečekané skladovací prostory. Vsadila bych se, že si domek budete muset několikrát projít, abyste se v něm zorientovali.
Svým zařízením může dům působit poněkud "retro", ale věřím, že pro tvořivou mysl se odkryje veškerý potenciál stavby.
Zahradu, která k domu náležela směrem dolů do ul. Ke Koupališti, jsme rozdělili a prodáváme 553 m2 z celkového původního pozemku. Prudší svah je upraven na terásky. Nejblíže u domu je vybudováno posezení s ohništěm, o kousek níž je zpevněná plocha pro bazén. Ponechali jsme domu ještě několik "poschodí" pro záhonky na drobné zahradničení. Pozemek u příjezdové komunikace je rovinatý a nabídne bezpečí pro dětské hry i parkování dalšího vozu.
Nižší část zahrady s ovocnými stromy a skleníkem má samostatný přístup, proto jsme ji vyjmuli z prodeje. Může sloužit jako samostatná parcela pro výstavbu domu pro rodinnou rekreaci, jak umožňuje územní plán.
Ať už hledáte chatu, dům nebo krásné místo pro stavbu domu - jste tady na správné adrese.
Zavolejte mi a domluvíme si termín prohlídky. Těší se na vás Zuzana Kuklová.

DŮM K BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ 

NĚMČICE NAD HANOU

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/nemcice-nad-hanou-masarykova/62985996f3d7d843cf4361c0/<br>

DŮM ZA CENU POZEMKU Němčice nad Hanou pro bydlení i podnikání

Dům, který vám nabízíme v centru města Němčice na Hanou, na vás dýchne starými časy. Možná vás osloví právě zachovanými starými dveřmi, kachlovými kamny, atmosférou minulosti. Stodolou se stájemi a chlévy. Pro dnešní způsob bydlení však bude potřebná celková rekonstrukce a modernizace.
Velkou výhodou je právě umístění domu u hlavní silnice nedaleko centra města. Stávající dispozice, kdy je dům rozdělen průjezdem, umožňuje i komerční využití části případně i celého přízemí.
Ideálním využitím prostor by bylo například zřízení provozovny služeb typu kadeřnictví, masáže, kosmetika, krejčovská dílna, obchod nebo třeba pojišťovací kancelář se vstupem z ulice nebo z průjezdu.
Ve 2. poschodí si můžete na ploše 130 m2 vybudovat byt. V současné době jsou tam dvě obytné místnosti a prostorná půda. Velkorysé prostory 2.NP by bylo možné rozšířit o velkou terasu směrem ke stodole.
Stodolu - dalších 109 m2 zastavěné plochy - lze využívat buď jako garáž a dílny nebo jako další prostor pro bytové či nebytové účely.
Celková zastavěná plocha a nádvoří činí 515 m2 a zahrada 278 m2. Celková plocha pozemku je tedy 793 m2.
Nemovitost lze napojit na obecní vodovod, kanalizaci, a plyn. V současné době připojena není a k vytápění se používala lokální kamna na TP.
Nejdůležitějším parametrem dobré investice do nemovitosti je lokalita a poloha. Získat místo k bydlení v centru města s možností bydlení i podnikání je zárukou stabilní hodnoty vložených prostředků.
Město Němčice poskytuje maximální občanskou vybavenost a blízkost dálnice umožňuje vynikající dopravní podmínky.
Pokud vás oslovila tato nabídka, kontaktujte, prosím, realitní makléřku Zuzanu Kuklovou a sjednejte si své místo na prohlídkovém dni.

POLYFUNKČNÍ DŮM SMRČKOVA, OLOMOUC¨

neaktivní

phttps://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/olomouc-smrckova/6284e679734818142e6bdec7/rodej

Polyfunkční dům Olomouc, Hodolany
Dům Smrčkova - nemovitost vhodná k bydlení, komerčnímu využití i jako investiční příležitost.
Polyfunkční dům Smrčkova se nachází v Olomouci, část Hodolany. Jde o rohovou třípodlažní stavbu postavenou v roce 1930 na pozemku o rozloze 207 m2. Atmosféru 30. let má i okolní zástavba bytovými domy a vilkami. Přestože centrum města je na dosah a velmi dobře dostupné díky tramvajové trati, jedná se o klidnou lokalitu k bydlení s odpovídající občanskou vybaveností. Právě díky atraktivní poloze je tato lokalita i komerčně zajímavá. Své sídlo zde má např. populární restaurace Entrée a Resort Hodolany, hotely, restaurace, hostince. Starší zástavba je postupně nahrazována novými domy a tak i do budoucna je tato lokalita předurčena k úspěchu. Snadná dopravní dostupnost díky blízkému městskému obchvatu, vlakovému i autobusovému nádraží, tramvajové trati i zastávek autobusu, ji činí dlouhodobě zajímavou.
Bytový dům je v současné době využíván k bydlení i podnikání.
V přízemí domu se nachází dva obchodní prostory - na ploše 50,65 m2 prodejna potravin, a na ploše 31.4 m2 provozovna kadeřnictví. Každý prostor má samostatný vstup a výlohy do ulice Ostravská, kterou vede tramvajová trať.
Separátním vchodem se vstupuje do obytné části domu. V přízemí s výhledem do ul Smrčkova je situována bytová jednotka 1+1 s plochou 42,66 m2.
Ve 2. NP jsou v současné době dvě bytové jednotky. Byt 3+1 o rozloze 82,67 m2 s balkonem do ulice a byt 1+1 s rozlohou 45,23 m2 s balkonem (4,16 m2) do dvora.
Ve 3. NP se nachází byt 2+1 (56,69 m2) a zajímavé půdní prostory s plochou 48,19 m2, dosud nevyužívané, skryté pod sedlovou střechou.
Celý dům je podsklepený. Ve vnitrobloku se nachází malý dvorek přístupný přes dům. Parkování je možné na ulici.
Všechny prostory v domě jsou pronajaté dlouhodobými nájemníky. Bytové jednotky mají nájem na dobu určitou, nebytové prostory na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou.
Budova je udržovaná. Rekonstrukce sedlových střech proběhla v 70. letech a v r. 2010 byla vyměněna střešní krytina na rovné střeše. Fasádní omítky jsou z roku 1992. Výměna vnějších výplní je z let 2015 - 2020. V r. 2010-2015 probíhala rekonstrukce elektřiny ve všech jednotkách. Ležatá i svislá kanalizace se měnila v letech 2008-2012. Rekonstrukce rozvodů plynu a vody byly ukončeny v r. 2018. Topení v bytech se modernizovalo v letech 2010-2015.
Vytápění a ohřev TUV ve všech bytech zajišťují lokální kotle na plyn. V provozovnách jsou elektrické přímotopy a pro ohřev vody se používají elektrické boilery.
Kromě okamžitého příjmu z pronajatých jednotek je tato nemovitost vhodná i pro podnikatelskou činnost.
Propojením bytových jednotek ve 2.NP mohou vzniknout na celém podlaží kancelářské prostory, ordinace, sídlo firmy s vlastními obchodními prostory v přízemí s výlohami a dobrou polohou pro reklamu i dostupnost. Suterén umožní skladování drobného zboží.
3.NP podlaží vybízí k využití půdních prostor. I zde může být moderní byt, ateliér, kancelář.
Zajímavá poloha domu je vhodná taktéž pro vybudování penzionu.
Samozřejmě i využití pro bydlení je ve městě Olomouc velmi lukrativní. Nemovitost nabízí možnost vybudování vlastního nadstandardního bydlení, rodinného bydlení pro více generací, i nájemního bydlení, které je v univerzitním městě výhodnou komoditou.
Vložení finančních prostředků do nemovitosti je dlouhodobě nejbezpečnější forma, jak ochránit jejich hodnotu. Důležitá je však poloha a využitelnost nemovitosti. V tomto směru je Dům Smrčkova jedinečnou nemovitostí s dokonalou polohou, okamžitým příjmem z dosavadních pronájmů i flexibilitou využití do budoucnosti. Pro financování koupě této nemovitosti vám nabízíme kvalitní finanční a poradenské služby, včetně vyřízení nejvýhodnějšího úvěru a souvisejících finančních produktů.
Z důvodu ohledu na soukromí nájemníků neuveřejňujeme fotografie interiérů. Děkujeme za pochopení. V případě zájmu o více informací kontaktujte, prosím, realitní makléřku Zuzanu Kuklovou.

BYT 1+1, ZAHRADNÍ, ŠUMPERK

prodáno


Domov znamená místo, kde se cítíme dobře. A tento malý byt opravdu domovem je. Možná je to okny a balkonem, do kterých nahlížejí a společnost vám dělají vzrostlé stromy. Vytvářejí příjemný stín jihozápadnímu sluníčku. Balkon je prostorný (3 m2) takže léto můžete strávit v kontaktu s přírodou a přitom nevyjít z bytu.
Byt je v osobním vlastnictví, v panelovém domě, ve 3. poschodí. Dům je nezateplený. Před 6-ti lety se vybudoval nový výtah a vyměnily se vstupní dveře a schránky.
Rozloha bytu je 32 m2, k tomu balkon (3 m2) a dva propojené sklepy (cca 3 m2). Koupelna je původní, udržovaná. V roce 2018 proběhla v bytě výměna oken za plastová, vč. sítí proti hmyzu, nová kuchyňská linka a kombinovaný sporák.
Současné měsíční náklady jsou: Fond oprav a správa domu: 650,- Kč, zálohy na teplo, vodu a energie společných prostor: 1242,- Kč, elektřina: 600,- Kč, plyn: 150, Kč. V bytě žila jedna osoba. Dohromady: 2.642,- Kč.
Byt je ihned k dispozici. Je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr, který vám rádi zprostředkujeme.
Koupě nemovitosti je dlouhodobě nejvýhodnější možnost, jak ochránit svoje úspory a zhodnotit peníze. Tento byt je ideální jak pro vlastní bydlení tak i jako investice pro následný pronájem.

BYT 2+1, ČAJKOVSKÉHO, ŠUMPERK

prodáno


Každý den si můžete užívat krásného výhledu na centrum města Šumperka orámovaného zelenými kopci v pozadí.
Právě jedinečná poloha bytu 2+1 s balkonem na ul. Čajkovského v Šumperku je největší devizou této nemovitosti.
Polyfunkční, sedmiposchoďový, plně revitalizovaný dům, který místní znají pod pojmem "Hokejka", ukončuje obytnou zónu a přes pás zeleného parčíku volně přechází do historického centra města.
Náš byt je v osobním vlastnictví a je umístěný ve 4. poschodí, do kterého pohodlně vyjedete moderním výtahem. Obývací pokoj i ložnice jsou orientovány na jih, kuchyně s jídelním koutem na sever.
Celková užitná plocha bytu je 56 m2 + 3 m2 balkon. Součástí bytu je i praktická komora a sklep v suterénu.
V bytě došlo k rekonstrukci koupelny. Vznikl prostor se sprchovacím koutem vybaveným masážními tryskami, prostor pro pračku, WC a menší umyvadlo. Zdi jsou sádrokartonové s keramickým obkladem. Také strop je se sádrokartonovým podhledem. Posuvné dveře prakticky uvolnily prostor. Byly vyměněny PVC podlahové krytiny ve všech místnostech, kromě obývacího pokoje. V koupelně je dlažba.
Měsíční náklady na provoz jsou v současné době 1200,- Kč elektřina, 200,- Kč plyn, FO 2061,- Kč a ostatní zálohové platby na teplo a vodu byly v současné době 4116,-.
Byt byl v posledních letech pronajímán. Nyní je vyklizený, vymalovaný a připravený na nového majitele.
Zajistíme vyřízení hypotečního úvěru, případně se postaráme o prodej vaší současné nemovitosti.

ORNÁ PŮDA - Němčice nad Hanou

prodáno

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/pozemek/nemcice-nad-hanou/6281370ef321b8489417e8f5/?<br>

Ochraňte své finanční prostředky před inflací tím nejefektivnějším, nejbezpečnějším a nejsnadnějším způsobem.

Tržní cena půdy stabilně roste. Jen v roce 2021 byl její nárůst o 16,1 % oproti předchozímu roku.

Nabízíme vám ornou půdu na úrodné Hané, v katastru obce Němčice nad Hanou o celkové rozloze 20501 m2.

Staňte se jediným vlastníkem tří pozemků - parč. č. 6136 o výměře 17058 m2, parc. č. 6505 výměra 296 m2 a parc. č. 6612 výměra 3147 - vše vedeno jako orná půda.

Na pozemky je uzavřena pachtovní smlouva - jsou tedy aktivně využívány pro zemědělskou činnost za poplatek.

Investujte a zhodnoťte své úspory.

BYT 3+1, OLOMOUC, HNĚVOTÍNSKÁ UL.

prodáno


Krásný byt 3+1 po velmi zdařilé rekonstrukci v atraktivní lokalitě Olomouc, ul. Hněvotínská. Byt se nachází v nejvyšším poschodí panelového domu ze 60. let. Díky tomu má příjemný výhled do zeleného parčíku se vzrostlými stromy, který odděluje jednotlivé obytné domy. Dům je zateplený a pro tento typ stavby netradičně disponuje osobním výtahem. V brzké době má proběhnout úprava a rozšíření balkonů.
V roce 2019 proběhla celková rekonstrukce bytu včetně úpravy dispozice. Byt tak získal krásnou prostornou koupelnu s vanou, sprchovým koutem i prostorem na pračku. Kuchyň byla propojena s obývacím pokojem a vybavena moderní kuchyňskou linkou se zabudovanou myčkou, elektrickou troubou a indukční deskou. Ve stejném dezénu je vyroben jídelní stůj v kuchyni. Obývací pokoj s balkonem a kuchyně jsou orientovány na severozápad a obě ložnice na severovýchod. V ložnicích jsou na podlaze vysoké koberce, okna vybavená žaluziemi. V koupelna a na WC je dlažba, v ostatních místnostech PVC podlaha s dekorem dřeva. V celém bytě je důmyslný systém osvětlení - podhledové v obývacím pokoji, regulovatelné dálkovým ovladačem v ostatních místnostech.
K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu. K dispozici je i kolárna.
Parkování je možné před domem.
Měsíční náklady na provoz bytu jsou v současné době ve výši cca 4.000,-, Kč, z toho fond oprav činí cca 1200,- Kč.
Vynikající poloha poblíž fakultní nemocnice, lékařské fakulty UP, zastávky MHD a nově postaveného Kauflandu je devizou nejen pro pohodlné bydlení ale i pro případné investiční využití.

Pro více informací, prohlídku bytu a případné zajištění financování hypotečním úvěrem, kontaktujte realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 

VILA NA BALI

prodáno


Nabízíme na prodej uvolněnou vilku č. 6 v resortu Kampung Uma Dawa na Bali, jehož výstavba již byla zahájena a dokončení je plánováno na 12/2022. Jedná se o resort na pozemku o velikosti 4663 m2 se sedmi polodřevěnými vilkami v tradičním balijském stylu, bazénem, spa, jógovou halou a restaurací. Resort se nachází nedaleko města Ubud - kulturního centra na Bali. Vilka má dvě ložnice a je nabízena včetně zařízení dle výběru klienta. Součástí prodeje je smlouva na pronájem pozemku na 20 let s možností prodloužení o dalších 10 let. Vilky jsou vhodné jak pro vlastní využití tak jako velmi výhodná investice, kdy je možné zajistit servis pro krátkodobý pronájem turistům. Více informací na https://www.kampung-uma-dawa.com/<br>

BYT 3+1, KARAFIÁTOVA, OLOMOUC

pronajato


Bydlení ihned umožní tento zařízený byt 3+1 s balkonem na ul. Karafiátova v Olomouci. Nachází se v nejvyšším poschodí bytového domu bez výtahu. Byt má plochu 73,5 m2, kuchyň, obývací pokoj s průchodem do prodloužené předsíně s úložnými prostory a dvě neprůchozí ložnice. Koupelna je vybavena sprchovacím koutem a pračkou. WC je zvlášť. Balkon je přístupný z obýváku, orientovaný na západ. Byt je plně zařízený starším nábytkem. Po dohodě s nájemníkem v případě dlouhodobého pronájmu je možné byt vyklidit. Měsíční nájemné je 12.000,- Kč + zálohy na energie ve výši 4.000,- Vratná jistota je 16.000,-, provize RK 14.520,-.


CHATA OSKAVA

prodáno


Chata Oskava Mostkov

Stojím si tak na kopci nad vodou a dívám se na svět. Už jsem viděla ledacos. Někdo sem přijde odhodit starosti do vody. Jiný zase z vody vytáhnout rybu. V létě je tu veselo. Lidé se koupou a děti si hrají.. Naproti do restaurace si chodí na skvělé jídlo. Teď už je podzim. Přichází klid. Ale pro mě začíná vzrušující čas. Moje rodina, která mě postavila a užívala už od 70. let se rozhodla, že je správný čas, abych se stala zázemím zase pro někoho jiného. Pro někoho, kdo mě bude stejně milovat, ale bude mít víc času mě využívat. A tak se moc těším.

 V roce 2015 jsem dostala novou koupelnu se splachovacím WC, sprchou a umyvadlem. Také elektrický kotel na ohřev vody, kuchyňskou linku a nová krbová kamna. Terásky a břehy pozemku byly zpevněny novými kamennými zídkami. A i vnitřní zařízení bylo vyměněno za modernější. Bydlí se ve mně pohodlně. Místa na spaní je tu až pro šest lidí. Voda je jak ze studny tak i obecní. Nevím sice proč, ale prý je velká výhoda, že je zde skvělý signál pro telefon a internet. Tak aspoň se tady dá žít jako ve městě. Lidem tady nic nechybí. Kromě zimy tady mohou být po celý rok. 

Stojím na kamenných základech, ale jinak jsem dřevěná. Tady je prostor pro opravy, nátěry, výměnu dřevěných okenic a některých trámů na balkoně. Částečné podsklepení je dnes využíváno jako sklad. Dřevo na topení má vlastní uzamykatelný dřevník z boku chaty. V podkroví mám jednu ložnici a vstup na terasu. Nádherná veliká jedle vám ráno nakoukne do postele a z terasy uvidíte rovnou na vodní hladinu přehrady. Jsem pyšná na svoji polohu. Jako jedna z mála chat, které tady stojí, mám příjezd na vlastní pozemek a do chaty vede jen pár schodů. Na spodní pozemek se vejde až 5 aut. V tomhle jsem jednoznačně nejlepší. 

I místo, kde mě postavili - Oskava, část Mostkov - je víc než dobré. Jednak sem není daleko ani z Olomouce, ani ze Šumperka, ale hlavně je všude kolem nádherná příroda Hrubého Jeseníku. Výlety do okolních lesů, na Rabštejn, Rešovské vodopády, na lyže do Bedřichova, ..

A tak už se na vás těším. Přijeďte se na mě podívat s paní makléřkou Zuzanou Kuklovou.