Reality

Reality

Ráda se postarám o prodej i vaší nemovitosti.  Možná cítíte, že pro spolupráci na prodeji nemovitosti toho musí ladit mnohem víc, než se na první pohled zdá.  Práce s energií, odblokování, čištění nejen nemovitostí je součástí mých realitních služeb. 

Je velká radost mít práci, která vás baví, vidíte v ní smysl a své poslání.  Pracuji jako realitní makléřka. Pro své klienty jsem průvodcem, oporou a profesionální zárukou, že prodej nebo koupě jejich nemovitosti proběhne hladce, spolehlivě a kvalitně.

 Roky zkušeností ve velkých realitních společnostech, řadu ocenění, certifikátů, manažerských postů jsem se rozhodla koncentrovat do toho pro mě profesně i lidsky nejcennějšího a to je  .....

 kvalita práce a čas a úsilí vynaložené ve prospěch mých klientů

a tím i radost a spokojenost pro mě.....


 Aktuální nabídka na 
BYT 2+1, OLOMOUC, HNĚVOTÍNSKÁ

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/byt/olomouc-hnevotinska/62a70daa79cf42460512b818/<br>

BYT S IDEÁLNÍ POLOHOU
Univerzitní město Olomouc se každoročně stává novým domovem pro řadu studentů.
Byt, který vám nabízím, je svojí polohou nedaleko Fakultní nemocnice a Lékařské fakulty UP ideální právě pro studenty mediky nebo zaměstnance nemocnice. Vzdálenost od centra města a zastávka MHD je však výhodná i pro všechny ostatní.
Tato nemovitosti je tedy vhodná pro vlastní bydlení i jako investiční byt pro následný pronájem.
V blízkém okolí se nachází nově postavený supermarket Kaufland a bohatá občanská vybavenosti.
Okolní zástavba pochází ze 60. let. Mezi domy je dostatek prostoru pro parčíky se vzrostlými stromy.
Byt se nachází ve 3. poschodí bytového domu se zateplenou fasádní omítkou. Dům není vybaven výtahem. Okna jsou plastová. Dům je velmi dobře udržovaný. V roce 2019 je prováděla oprava balkonů a vstupních dveří.
Byt je v osobním vlastnictví, má dispozici 2+1 na rozloze 50,5 m2 . Okna i balkon jsou orientovány na jihovýchod.
V letech 2013 došlo k výměně kuchyňské linky a pořídila se skříňová stěna v předsíni. Koupelna a WC je zvlášť. Z obývacího pokoje je vstup na balkon a do ložnice.
K bytu náleží sklep v přízemí domu a užívací právo ke komoře na poschodí a kolárně v přízemí domu.
Měsíční náklady na provoz byly dosud ve výši 2783,- Kč včetně záloh na teplo a vodu - z toho fond oprav činí 752,- Kč, a zálohy na elektřinu 470,- Kč a plyn 180,- Kč.

DŮM, KTERÝ VÁM VYDĚLÁ NA DŮM

VŠECHOVICE

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/vsechovice/629f1e9987cce223e03a6e76/

DŮM, KTERÝ VÁM VYDĚLÁ NA DŮM - Všechovice

Často sníme o bydlení v rodinném domku, ale narážíme přitom na řadu problémů. V první řadě jsou to peníze, hned potom nedostatek stavebních pozemků nebo nevhodná lokalita. U starších domů bývá překážkou jejich technický stav a často i jejich velikost. Doby, kdy měla být zahrada veliká a část domu sloužit k hospodářským účelům, už jsou pryč.
Dům ve Všechovicích bychom mohli zařadit mezi ty domy, které potřebují rekonstrukci a jsou moc velké. Avšak skvělé rozměry pozemku a umístění domu, nabízí fantastickou možnost vybudovat hned domy dva. Současná stavba je průjezdem rozdělena na dvě části. Celková šířka domu je cca 21 m.
Levá část domu je vhodná k demolici nebo zásadní rekonstrukci. Jsou zde dvě místnosti a hospodářské prostory. Právě tato část domu se svou šířkou cca 8 m a délkou cca 13 m je vhodná pro výstavbu úplně nového domu se zastavěnou plochou až 100 m2. Pro inspiraci přikládám návrh možné podoby domu - použitý typ projektu RD Linea od firmy Ekosys.
Průjezdem se šířkou cca 4 m se dostanete na zahradu s rozlohou 652 m2 (cca 20 m x 33 m). Zahrada je mírně svažitá a sousedí s obecním pozemkem - příjezdovou cestou, která se v současnosti téměř nevyužívá. Příjezd na zahradu zezadu je ale možný.
Pravá část domu byla donedávna využívána k bydlení. Je částečně podsklepená. V prvním podlaží jsou dvě obytné místnosti, koupelna s WC a technická místnost. Schodištěm vystoupáme do 2. poschodí, kde je zcela nevyužitá půda a dva pokoje umístěné nad průjezdem.
Celý dům je vhodný k rekonstrukci a vhodná by byla i úprava dispozice dle současných trendů bydlení.
V současnosti je dům připojený na obecní vodovod, elektřinu a plyn. Je možné se napojit i na kanalizaci.
Obec Všechovice je atraktivní pro bydlení vzhledem ke své poloze a občanské vybavenosti. O zájmu o bydlení v této obci svědčí novostavby přímo naproti našeho domu. Nádherná krajina Beskydských kopců přiláká všechny, kteří touží žít v kontaktu s přírodou. V obci je základní i mateřská škola, zdravotní středisko, zubař, obchody a služby, kulturní dům, pošta. Vzdálenost od měst Hranice, Bystřice pod Hostýnem, Přerov, Valašské Meziříčí je od 10 do 30 min cesty autem.
Možná cítíte, že je čas mít kus vlastní zahrady pro pěstování své zeleniny. Možná vnímáte, že se znovu ukazuje spojení rodin jako výhodný a praktický způsob života. Možná chcete do budoucna zajistit své děti nebo mít místo pro své stárnoucí rodiče. Možná máte šikovné ruce a chcete výhodně investovat své peníze a svoji energii. Možná jen vytvoříte stavební pozemek, který prodáte. Možná jste firma, která obtížně hledá pozemky pro výstavbu a pustí se i do rekonstrukce staršího domu. Pro vás všechny je tady ideální příležitost.
Teď už zbývá jen domluvit si prohlídku a dovolit, aby se sny proměnily ve skutečnost.
Na setkání s vámi se těší realitní makléřka Zuzana Kuklová

DŮM NA VÝSLUNÍ, LOŠTICE

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/lostice-na-vysluni/629ef8a021dd261e74536704/<br>

Dům Na Výsluní - Loštice

Domek, který vám dnes nabízím, byl v 60. letech postaven jako zděná chata. Nádherné místo s výhledem do údolí obklopené lesy a přírodou, a přitom na okraji města Loštice s rychlým dojezdem do okolních měst díky dálnici, okouzlilo majitele natolik, že si zde v 80. letech vybudovali nadstavbou domek k celoročnímu bydlení. Pro zachování stylu a současně zateplení obložili zdivo druhého podlaží dřevem.
Atraktivita místa přilákala i stavitele luxusních novostaveb, které vznikly na okolních parcelách. Fotky z nebes vám jistě napoví, proč je toto místo tak výjimečné.
Nedaleké koupaliště a vynikající dopravní dostupnost činí i dnes místo ideálním pro rodinnou rekreaci s možností trávit zde celé letní období anebo tady celoročně bydlet a relaxovat na zahradě. Dům je napojen na vodu i kanalizaci, elektřinu i plyn. Pro vytápění se používaly především el. akumulační kamna, případně krb.
Dispozice domu prozrazuje jeho postupný růst. Místnosti jsou malé, ale zato je jich hodně. Pro lepší orientaci vám přikládám půdorysy podlaží.
Dům je umístěný na kopci. Částečné podsklepení je ideální pro uskladnění zeleniny, ovoce z přilehlé zahrady a zahradního náčiní.
Do obytných místností vstupujete přes terasu a malá předsíň vás uvede do obývacího pokoje s krbem. Dřevěná kastlová okna jsou vybavena vnitřními i venkovními žaluziemi.
Z obývacího pokoje je vstup do místnosti, která sloužila jako jídelna s průchodem do koupelny s vanou, umyvadlem, WC a pračkou, a také do malé kuchyně s plynovým sporákem.
Za kuchyní je chodba s východem ven, ale také do spíže, sušárny prádla/posilovny a prostorné komory s komínem pro možnost zabudování kotle a uskladnění dřeva. Tady už se místnosti přizpůsobují terénu a jsou částečně zapuštěny do země. Malá okna jsou výše nad podlahou.
Z chodbičky vystoupáte schodištěm do 2. poschodí. Přes menší pokoj se dostanete do dvou neprůchozích pokojů, každý má svou terasu s výhledem do údolí.
2. poschodí je na úrovni příjezdové komunikace, takže je zde vybudovaná garáž, kterou projdete rovnou do domu.
Využil se každý kout, tak vás překvapí nečekané skladovací prostory. Vsadila bych se, že si domek budete muset několikrát projít, abyste se v něm zorientovali.
Svým zařízením může dům působit poněkud "retro", ale věřím, že pro tvořivou mysl se odkryje veškerý potenciál stavby.
Zahradu, která k domu náležela směrem dolů do ul. Ke Koupališti, jsme rozdělili a prodáváme 553 m2 z celkového původního pozemku. Prudší svah je upraven na terásky. Nejblíže u domu je vybudováno posezení s ohništěm, o kousek níž je zpevněná plocha pro bazén. Ponechali jsme domu ještě několik "poschodí" pro záhonky na drobné zahradničení. Pozemek u příjezdové komunikace je rovinatý a nabídne bezpečí pro dětské hry i parkování dalšího vozu.
Nižší část zahrady s ovocnými stromy a skleníkem má samostatný přístup, proto jsme ji vyjmuli z prodeje. Může sloužit jako samostatná parcela pro výstavbu domu pro rodinnou rekreaci, jak umožňuje územní plán.
Ať už hledáte chatu, dům nebo krásné místo pro stavbu domu - jste tady na správné adrese.
Zavolejte mi a domluvíme si termín prohlídky. Těší se na vás Zuzana Kuklová.

DŮM K BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ 

NĚMČICE NAD HANOU

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/nemcice-nad-hanou-masarykova/62985996f3d7d843cf4361c0/<br>

DŮM ZA CENU POZEMKU Němčice nad Hanou pro bydlení i podnikání

Dům, který vám nabízíme v centru města Němčice na Hanou, na vás dýchne starými časy. Možná vás osloví právě zachovanými starými dveřmi, kachlovými kamny, atmosférou minulosti. Stodolou se stájemi a chlévy. Pro dnešní způsob bydlení však bude potřebná celková rekonstrukce a modernizace.
Velkou výhodou je právě umístění domu u hlavní silnice nedaleko centra města. Stávající dispozice, kdy je dům rozdělen průjezdem, umožňuje i komerční využití části případně i celého přízemí.
Ideálním využitím prostor by bylo například zřízení provozovny služeb typu kadeřnictví, masáže, kosmetika, krejčovská dílna, obchod nebo třeba pojišťovací kancelář se vstupem z ulice nebo z průjezdu.
Ve 2. poschodí si můžete na ploše 130 m2 vybudovat byt. V současné době jsou tam dvě obytné místnosti a prostorná půda. Velkorysé prostory 2.NP by bylo možné rozšířit o velkou terasu směrem ke stodole.
Stodolu - dalších 109 m2 zastavěné plochy - lze využívat buď jako garáž a dílny nebo jako další prostor pro bytové či nebytové účely.
Celková zastavěná plocha a nádvoří činí 515 m2 a zahrada 278 m2. Celková plocha pozemku je tedy 793 m2.
Nemovitost lze napojit na obecní vodovod, kanalizaci, a plyn. V současné době připojena není a k vytápění se používala lokální kamna na TP.
Nejdůležitějším parametrem dobré investice do nemovitosti je lokalita a poloha. Získat místo k bydlení v centru města s možností bydlení i podnikání je zárukou stabilní hodnoty vložených prostředků.
Město Němčice poskytuje maximální občanskou vybavenost a blízkost dálnice umožňuje vynikající dopravní podmínky.
Pokud vás oslovila tato nabídka, kontaktujte, prosím, realitní makléřku Zuzanu Kuklovou a sjednejte si své místo na prohlídkovém dni.

POLYFUNKČNÍ DŮM SMRČKOVA, OLOMOUC¨

prodej

phttps://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/olomouc-smrckova/6284e679734818142e6bdec7/rodej

Polyfunkční dům Olomouc, Hodolany
Dům Smrčkova - nemovitost vhodná k bydlení, komerčnímu využití i jako investiční příležitost.
Polyfunkční dům Smrčkova se nachází v Olomouci, část Hodolany. Jde o rohovou třípodlažní stavbu postavenou v roce 1930 na pozemku o rozloze 207 m2. Atmosféru 30. let má i okolní zástavba bytovými domy a vilkami. Přestože centrum města je na dosah a velmi dobře dostupné díky tramvajové trati, jedná se o klidnou lokalitu k bydlení s odpovídající občanskou vybaveností. Právě díky atraktivní poloze je tato lokalita i komerčně zajímavá. Své sídlo zde má např. populární restaurace Entrée a Resort Hodolany, hotely, restaurace, hostince. Starší zástavba je postupně nahrazována novými domy a tak i do budoucna je tato lokalita předurčena k úspěchu. Snadná dopravní dostupnost díky blízkému městskému obchvatu, vlakovému i autobusovému nádraží, tramvajové trati i zastávek autobusu, ji činí dlouhodobě zajímavou.
Bytový dům je v současné době využíván k bydlení i podnikání.
V přízemí domu se nachází dva obchodní prostory - na ploše 50,65 m2 prodejna potravin, a na ploše 31.4 m2 provozovna kadeřnictví. Každý prostor má samostatný vstup a výlohy do ulice Ostravská, kterou vede tramvajová trať.
Separátním vchodem se vstupuje do obytné části domu. V přízemí s výhledem do ul Smrčkova je situována bytová jednotka 1+1 s plochou 42,66 m2.
Ve 2. NP jsou v současné době dvě bytové jednotky. Byt 3+1 o rozloze 82,67 m2 s balkonem do ulice a byt 1+1 s rozlohou 45,23 m2 s balkonem (4,16 m2) do dvora.
Ve 3. NP se nachází byt 2+1 (56,69 m2) a zajímavé půdní prostory s plochou 48,19 m2, dosud nevyužívané, skryté pod sedlovou střechou.
Celý dům je podsklepený. Ve vnitrobloku se nachází malý dvorek přístupný přes dům. Parkování je možné na ulici.
Všechny prostory v domě jsou pronajaté dlouhodobými nájemníky. Bytové jednotky mají nájem na dobu určitou, nebytové prostory na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou.
Budova je udržovaná. Rekonstrukce sedlových střech proběhla v 70. letech a v r. 2010 byla vyměněna střešní krytina na rovné střeše. Fasádní omítky jsou z roku 1992. Výměna vnějších výplní je z let 2015 - 2020. V r. 2010-2015 probíhala rekonstrukce elektřiny ve všech jednotkách. Ležatá i svislá kanalizace se měnila v letech 2008-2012. Rekonstrukce rozvodů plynu a vody byly ukončeny v r. 2018. Topení v bytech se modernizovalo v letech 2010-2015.
Vytápění a ohřev TUV ve všech bytech zajišťují lokální kotle na plyn. V provozovnách jsou elektrické přímotopy a pro ohřev vody se používají elektrické boilery.
Kromě okamžitého příjmu z pronajatých jednotek je tato nemovitost vhodná i pro podnikatelskou činnost.
Propojením bytových jednotek ve 2.NP mohou vzniknout na celém podlaží kancelářské prostory, ordinace, sídlo firmy s vlastními obchodními prostory v přízemí s výlohami a dobrou polohou pro reklamu i dostupnost. Suterén umožní skladování drobného zboží.
3.NP podlaží vybízí k využití půdních prostor. I zde může být moderní byt, ateliér, kancelář.
Zajímavá poloha domu je vhodná taktéž pro vybudování penzionu.
Samozřejmě i využití pro bydlení je ve městě Olomouc velmi lukrativní. Nemovitost nabízí možnost vybudování vlastního nadstandardního bydlení, rodinného bydlení pro více generací, i nájemního bydlení, které je v univerzitním městě výhodnou komoditou.
Vložení finančních prostředků do nemovitosti je dlouhodobě nejbezpečnější forma, jak ochránit jejich hodnotu. Důležitá je však poloha a využitelnost nemovitosti. V tomto směru je Dům Smrčkova jedinečnou nemovitostí s dokonalou polohou, okamžitým příjmem z dosavadních pronájmů i flexibilitou využití do budoucnosti. Pro financování koupě této nemovitosti vám nabízíme kvalitní finanční a poradenské služby, včetně vyřízení nejvýhodnějšího úvěru a souvisejících finančních produktů.
Z důvodu ohledu na soukromí nájemníků neuveřejňujeme fotografie interiérů. Děkujeme za pochopení. V případě zájmu o více informací kontaktujte, prosím, realitní makléřku Zuzanu Kuklovou.

BYT 1+1, ZAHRADNÍ, ŠUMPERK

prodej

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/byt/sumperk-zahradni/628755980ff53e0dab3c7919/

Domov znamená místo, kde se cítíme dobře. A tento malý byt opravdu domovem je. Možná je to okny a balkonem, do kterých nahlížejí a společnost vám dělají vzrostlé stromy. Vytvářejí příjemný stín jihozápadnímu sluníčku. Balkon je prostorný (3 m2) takže léto můžete strávit v kontaktu s přírodou a přitom nevyjít z bytu.
Byt je v osobním vlastnictví, v panelovém domě, ve 3. poschodí. Dům je nezateplený. Před 6-ti lety se vybudoval nový výtah a vyměnily se vstupní dveře a schránky.
Rozloha bytu je 32 m2, k tomu balkon (3 m2) a dva propojené sklepy (cca 3 m2). Koupelna je původní, udržovaná. V roce 2018 proběhla v bytě výměna oken za plastová, vč. sítí proti hmyzu, nová kuchyňská linka a kombinovaný sporák.
Současné měsíční náklady jsou: Fond oprav a správa domu: 650,- Kč, zálohy na teplo, vodu a energie společných prostor: 1242,- Kč, elektřina: 600,- Kč, plyn: 150, Kč. V bytě žila jedna osoba. Dohromady: 2.642,- Kč.
Byt je ihned k dispozici. Je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr, který vám rádi zprostředkujeme.
Koupě nemovitosti je dlouhodobě nejvýhodnější možnost, jak ochránit svoje úspory a zhodnotit peníze. Tento byt je ideální jak pro vlastní bydlení tak i jako investice pro následný pronájem.

BYT 2+1, ČAJKOVSKÉHO, ŠUMPERK

rezervace

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/byt/sumperk-cajkovskeho/62848349d4d86d16b2665dee/<br>

Každý den si můžete užívat krásného výhledu na centrum města Šumperka orámovaného zelenými kopci v pozadí.
Právě jedinečná poloha bytu 2+1 s balkonem na ul. Čajkovského v Šumperku je největší devizou této nemovitosti.
Polyfunkční, sedmiposchoďový, plně revitalizovaný dům, který místní znají pod pojmem "Hokejka", ukončuje obytnou zónu a přes pás zeleného parčíku volně přechází do historického centra města.
Náš byt je v osobním vlastnictví a je umístěný ve 4. poschodí, do kterého pohodlně vyjedete moderním výtahem. Obývací pokoj i ložnice jsou orientovány na jih, kuchyně s jídelním koutem na sever.
Celková užitná plocha bytu je 56 m2 + 3 m2 balkon. Součástí bytu je i praktická komora a sklep v suterénu.
V bytě došlo k rekonstrukci koupelny. Vznikl prostor se sprchovacím koutem vybaveným masážními tryskami, prostor pro pračku, WC a menší umyvadlo. Zdi jsou sádrokartonové s keramickým obkladem. Také strop je se sádrokartonovým podhledem. Posuvné dveře prakticky uvolnily prostor. Byly vyměněny PVC podlahové krytiny ve všech místnostech, kromě obývacího pokoje. V koupelně je dlažba.
Měsíční náklady na provoz jsou v současné době 1200,- Kč elektřina, 200,- Kč plyn, FO 2061,- Kč a ostatní zálohové platby na teplo a vodu byly v současné době 4116,-.
Byt byl v posledních letech pronajímán. Nyní je vyklizený, vymalovaný a připravený na nového majitele.
Zajistíme vyřízení hypotečního úvěru, případně se postaráme o prodej vaší současné nemovitosti.

ORNÁ PŮDA - Němčice nad Hanou

prodáno

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/pozemek/nemcice-nad-hanou/6281370ef321b8489417e8f5/?<br>

Ochraňte své finanční prostředky před inflací tím nejefektivnějším, nejbezpečnějším a nejsnadnějším způsobem.

Tržní cena půdy stabilně roste. Jen v roce 2021 byl její nárůst o 16,1 % oproti předchozímu roku.

Nabízíme vám ornou půdu na úrodné Hané, v katastru obce Němčice nad Hanou o celkové rozloze 20501 m2.

Staňte se jediným vlastníkem tří pozemků - parč. č. 6136 o výměře 17058 m2, parc. č. 6505 výměra 296 m2 a parc. č. 6612 výměra 3147 - vše vedeno jako orná půda.

Na pozemky je uzavřena pachtovní smlouva - jsou tedy aktivně využívány pro zemědělskou činnost za poplatek.

Investujte a zhodnoťte své úspory.

BYT 3+1, OLOMOUC, HNĚVOTÍNSKÁ UL.

rezervace

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/byt/olomouc-hnevotinska/625d931cb7f13952c4017a82/<br>

Krásný byt 3+1 po velmi zdařilé rekonstrukci v atraktivní lokalitě Olomouc, ul. Hněvotínská. Byt se nachází v nejvyšším poschodí panelového domu ze 60. let. Díky tomu má příjemný výhled do zeleného parčíku se vzrostlými stromy, který odděluje jednotlivé obytné domy. Dům je zateplený a pro tento typ stavby netradičně disponuje osobním výtahem. V brzké době má proběhnout úprava a rozšíření balkonů.
V roce 2019 proběhla celková rekonstrukce bytu včetně úpravy dispozice. Byt tak získal krásnou prostornou koupelnu s vanou, sprchovým koutem i prostorem na pračku. Kuchyň byla propojena s obývacím pokojem a vybavena moderní kuchyňskou linkou se zabudovanou myčkou, elektrickou troubou a indukční deskou. Ve stejném dezénu je vyroben jídelní stůj v kuchyni. Obývací pokoj s balkonem a kuchyně jsou orientovány na severozápad a obě ložnice na severovýchod. V ložnicích jsou na podlaze vysoké koberce, okna vybavená žaluziemi. V koupelna a na WC je dlažba, v ostatních místnostech PVC podlaha s dekorem dřeva. V celém bytě je důmyslný systém osvětlení - podhledové v obývacím pokoji, regulovatelné dálkovým ovladačem v ostatních místnostech.
K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu. K dispozici je i kolárna.
Parkování je možné před domem.
Měsíční náklady na provoz bytu jsou v současné době ve výši cca 4.000,-, Kč, z toho fond oprav činí cca 1200,- Kč.
Vynikající poloha poblíž fakultní nemocnice, lékařské fakulty UP, zastávky MHD a nově postaveného Kauflandu je devizou nejen pro pohodlné bydlení ale i pro případné investiční využití.

Pro více informací, prohlídku bytu a případné zajištění financování hypotečním úvěrem, kontaktujte realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 

VILA NA BALI

prodej projektu ve výstavbě

https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/pejeng-kangin/620cd47b98bc1e74202b3398/<br>

Nabízíme na prodej uvolněnou vilku č. 6 v resortu Kampung Uma Dawa na Bali, jehož výstavba již byla zahájena a dokončení je plánováno na 12/2022. Jedná se o resort na pozemku o velikosti 4663 m2 se sedmi polodřevěnými vilkami v tradičním balijském stylu, bazénem, spa, jógovou halou a restaurací. Resort se nachází nedaleko města Ubud - kulturního centra na Bali. Vilka má dvě ložnice a je nabízena včetně zařízení dle výběru klienta. Součástí prodeje je smlouva na pronájem pozemku na 20 let s možností prodloužení o dalších 10 let. Vilky jsou vhodné jak pro vlastní využití tak jako velmi výhodná investice, kdy je možné zajistit servis pro krátkodobý pronájem turistům. Více informací na https://www.kampung-uma-dawa.com/<br>

BYT 3+1, KARAFIÁTOVA, OLOMOUC

pronajato


Bydlení ihned umožní tento zařízený byt 3+1 s balkonem na ul. Karafiátova v Olomouci. Nachází se v nejvyšším poschodí bytového domu bez výtahu. Byt má plochu 73,5 m2, kuchyň, obývací pokoj s průchodem do prodloužené předsíně s úložnými prostory a dvě neprůchozí ložnice. Koupelna je vybavena sprchovacím koutem a pračkou. WC je zvlášť. Balkon je přístupný z obýváku, orientovaný na západ. Byt je plně zařízený starším nábytkem. Po dohodě s nájemníkem v případě dlouhodobého pronájmu je možné byt vyklidit. Měsíční nájemné je 12.000,- Kč + zálohy na energie ve výši 4.000,- Vratná jistota je 16.000,-, provize RK 14.520,-.


CHATA OSKAVA

prodáno


Chata Oskava Mostkov

Stojím si tak na kopci nad vodou a dívám se na svět. Už jsem viděla ledacos. Někdo sem přijde odhodit starosti do vody. Jiný zase z vody vytáhnout rybu. V létě je tu veselo. Lidé se koupou a děti si hrají.. Naproti do restaurace si chodí na skvělé jídlo. Teď už je podzim. Přichází klid. Ale pro mě začíná vzrušující čas. Moje rodina, která mě postavila a užívala už od 70. let se rozhodla, že je správný čas, abych se stala zázemím zase pro někoho jiného. Pro někoho, kdo mě bude stejně milovat, ale bude mít víc času mě využívat. A tak se moc těším.

 V roce 2015 jsem dostala novou koupelnu se splachovacím WC, sprchou a umyvadlem. Také elektrický kotel na ohřev vody, kuchyňskou linku a nová krbová kamna. Terásky a břehy pozemku byly zpevněny novými kamennými zídkami. A i vnitřní zařízení bylo vyměněno za modernější. Bydlí se ve mně pohodlně. Místa na spaní je tu až pro šest lidí. Voda je jak ze studny tak i obecní. Nevím sice proč, ale prý je velká výhoda, že je zde skvělý signál pro telefon a internet. Tak aspoň se tady dá žít jako ve městě. Lidem tady nic nechybí. Kromě zimy tady mohou být po celý rok. 

Stojím na kamenných základech, ale jinak jsem dřevěná. Tady je prostor pro opravy, nátěry, výměnu dřevěných okenic a některých trámů na balkoně. Částečné podsklepení je dnes využíváno jako sklad. Dřevo na topení má vlastní uzamykatelný dřevník z boku chaty. V podkroví mám jednu ložnici a vstup na terasu. Nádherná veliká jedle vám ráno nakoukne do postele a z terasy uvidíte rovnou na vodní hladinu přehrady. Jsem pyšná na svoji polohu. Jako jedna z mála chat, které tady stojí, mám příjezd na vlastní pozemek a do chaty vede jen pár schodů. Na spodní pozemek se vejde až 5 aut. V tomhle jsem jednoznačně nejlepší. 

I místo, kde mě postavili - Oskava, část Mostkov - je víc než dobré. Jednak sem není daleko ani z Olomouce, ani ze Šumperka, ale hlavně je všude kolem nádherná příroda Hrubého Jeseníku. Výlety do okolních lesů, na Rabštejn, Rešovské vodopády, na lyže do Bedřichova, ..

A tak už se na vás těším. Přijeďte se na mě podívat s paní makléřkou Zuzanou Kuklovou.

BYT 2+1, HRANICE, ul. NOVÁ

prodáno

Dvoupokojový byt na ulici Nová v Hranicích je připravený pro nového majitele. Jedná se o byt v osobním vlastnictví, se zasklenou lodžií, s neprůchozími pokoji a šatnou, ve 2. poschodí v revitalizovaném panelovém domě s výtahem . Byt má rozlohu 56 m2, lodžii a sklepní kóji. Rekonstrukce bytu se týkala pouze výměny oken a stupaček v rámci modernizace domu. Interiér je původní, včetně jádra a kuchyňské linky. Sporák je plynový. Podlahové krytiny PVC. Velkou výhodou bytu je jeho dispozice. Obývací pokoj (16,1 m2) má vstup z kuchyně i z předsíně a má výhled na SZ do klidové zóny se spoustou zeleně a na perfektně vybavené dětské hřiště. Ložnice (14,28 m2) má přístup z předsíně a je z ní vstup na krytou lodžii (3,4 m2) orientovanou na JV směrem do klidné ulice. Velkým bonusem je prostorná šatna (2,9 m2) přístupná z předsíně, která může sloužit i jako dílna nebo komora. Dům je zcela zrekonstruovaný. Fasádní omítka je zateplená, nový výtah, stupačky, střecha, plastová okna. Okolí domu je klidné, udržované, s výbornou občanskou vybaveností. V dosahu je několik supermarketů, nemocnice, vlakové nádraží. Velkou devizou je množství zeleně, volná nezastavěná prostranství pro možnost procházek, obrovské dětské hřiště hned za domem. Měsíční náklady na provoz bytu jsou v současné dobře 4.395,- včetně záloh na elektřinu, plyn, TV a ČRO. Z toho fond oprav činí 1.978,-. Společenství vlastníků neplánuje do budoucnosti žádné další investiční akce. Z fondu oprav se splácí úvěr za již uskutečněné opravy a modernizaci. Původní stav bytu umožní novému majiteli vybudování domova přesně podle svých představ. Zajistěte si svůj termín prohlídky u realitní makléřky Zuzany Kuklové.


BYT 2+1, BRNO, KRÁLOVO POLE, SRBSKÁ

prodáno

Ahoj, jsem připravený pro další moji etapu s novým majitelem. Jsem byt 2+1 v nejvyšším poschodí třípatrového cihlového domu bez výtahu v Brně, Královo Pole na ul. Srbská. Nade mnou je už jen půda a budeš-li chtít, možná bys ze mě mohl udělat mezonetový byt. Využít půdní prostory, tak jak se to stalo ve vedlejším vchodě. Ale i tak jsem fešák. V roce 2009 jsem dostal rekonstrukcí i nový půdorys. Na 58 m2 plochy mám dva pokoje (16.4 a 13,7 m2), které jsou orientovány na jihozápadní stranu směrem do ulice, a kuchyň (9,9 m2) a velkou koupelnu (7,3 m2) s výhledem do velké uzavřené zahrady plné zeleně a vzrostlých stromů. Právě stavební úpravou předsíně a koupelny vznikl velký nový velký prostor koupelny, kde je vana, umyvadlo, WC, sprchovací kout, pračka a úložné prostory. V té době jsem dostal i novou kuchyňskou linku, byly provedeny nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, v chodbě, kuchyni a koupelně nové podlahy. V pokojích mám původní udržované parkety. Kromě vstupních dveří mi vyměnili všechny interiérové dveře. Také o dům se pěkně starají. Máme novou fasádní omítku, vchodové dveře, celý dům má plastová okna. Pozemek je celý oplocený a nejkrásnější je zahrada za domem. Spousta zeleně, stromů, místa pro relaxaci, hry dětí. Tento prostor je uzavřený slouží jen pro obyvatele našeho domu. V suterénu domu máme prádelnu, sušárnu, prostor pro kola a kočárky a každý byt má svůj sklep (5,4 m2). V domě bydlí několik původních obyvatel, ale hodně z nás je využíváno k pronájmu. Je o nás velký zájem, protože náš dům stojí v atraktivní lokalitě s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností. I já jsem několik posledních let hostil studenty. Ještě jsem zařízený nábytkem, který umožňoval bydlení pro čtyři studenty. Pokud bys měl zájem a chtěl byt také pronajímat, je možné mě získat včetně vybavení a ihned byt obsadit. Ale dříve tady žila rodina. Děti si zamilovaly hlavně zahradu, v zimě chodily na nedaleké venkovní kluziště, jezdívaly na koupaliště v Králově Poli. Dnes ještě mnoho dětských hřišť v okolí přibylo. Táta zase ocenil nedaleký fotbalový stadion a snadné parkování před domem, kde nikdy není problém najít místo. A pro mámu bylo skvělé, že přímo před domem má obchod a konečnou zastávku trolejbusu, a nedaleko tramvaje.

Zálohové platby na můj měsíční provoz byly 4.700,- (FO, teplo, voda, provozní náklady domů a SVJ) a 150,- plyn a 1000,- elektřina. Ale majitelům vždy byly vypláceny přeplatky. Energetický štítek SVJ nedodalo, tak musím uvádět G, ale to není pravda. Dům je zateplený, okna plastová, nemusíte se bát.

Tak tolik a o mně. Přijďte se na mě podívat. Zavolejte paní makléřce Zuzaně Kuklové, která vám řekne, kdy bude prohlídkový den. Oba se na vás těšíme. 


BYT 2+KK, OLOMOUC

pronajato

Jedinečné místo k bydlení v Olomouci, kde do oken vám budou nahlížet jen věže tří olomouckých kostelů. Zcela nový byt 2+kk na ul. 17. listopadu poblíž obchodního centra Šantovka je připravený pro svého prvního nájemníka. Byt má rozlohu 49 m2 + balkon a sklep (3 m2). Nachází se ve 4. poschodí cihlového domu s výtahem. Všechna okna a balkon jsou na severozápad s výhledem na centrum města. Obytná místnost (cca 20 m2) je vybavena kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči - lednice s mrazničkou, myčka, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska a digestoř. Z této místnosti je vstup do ložnice (cca 15 m2) a na balkon (2,7 m2). Do koupelny ( cca 5,2 m2 ) se sprchovacím koutem, umyvadlem a WC je vstup z předsíně. Byt je nezařízený. Vhodný pro jednotlivce nebo pár. Součástí pronájmu je i parkovací stání v garážích, které se právě dostavují. V současnosti je možné parkovat za domem. Měsíční nájemné 14.900,- + zálohy na energie ve výši 2.000,-, jistota 16.900,- Kč, provize RK 14.900,- + DPH 21 %. Pro termín prohlídky bytu kontaktujte realitní makléřku Zuzana Kuklovou. 

RODINNÝ DŮM A STAVBA, TRŠICE

prodáno

Nemovitost pro váš růst. Na kopci pod lesem, s výhledem na obec Tršice , kdysi dávno postavili domek jako dlaň. Časem se rozrostl a dnes jsou v něm čtyři místnosti, kuchyň a koupelna a půda, která čeká na další využití. Domek je už několik let využíván k rekreaci nebo přechodnému bydlení, ale mohl by být i plnohodnotným domovem. Za domem je zahrada plná teras a levandulových zákoutí. Laskavé srdce a šikovné ruce vytvořily ráj. Na konce pozemku stoupajícímu k lesu je vjezd pro automobil a rozestavěný dům, který už mnoho let čeká na svůj další růst. Může být moderním velkorysým bydlením. Může být kombinací prostor pro vaši práci či podnikání s bydlením v poschodí. Dva domy na jednom pozemku mohou poskytnou domov pro vícegenerační bydlení, zcela oddělené a přitom spojené zahradou. Stavba vám dovolí tvořit dle svých představ. Domek je obyvatelný, s vodou z vlastní studny s možností napojení na obecní vodovodní řád. Odpady jsou svedeny do septiku, který je vyvedený do obecní kanalizace. Topení je možné plynovým kotlem, který však už několik let odpočívá a k topení se využívají kachlová krbová kamna v obývacím pokoji a kamna na TP v kuchyni. Plyn je v domě využíván k vaření. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a toaletou. Obec Tršice je na spojnici měst Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou ve vzdálenosti cca 12 km od každého z nich. V obci je veškerá občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, zdravotního střediska, sportovního vyžití.

Nemovitost pro váš růst. Na kopci pod lesem, s výhledem na obec Tršice, kdysi dávno postavili domek jako dlaň. Časem se rozrostl a dnes jsou v něm čtyři místnosti, kuchyň a koupelna a půda, která čeká na další využití. Domek je už několik let využíván k rekreaci nebo přechodnému bydlení, ale mohl by být i plnohodnotným domovem. Za domem je zahrada plná teras a levandulových zákoutí. Laskavé srdce a šikovné ruce vytvořily malý ráj. Na konci pozemku stoupajícímu k lesu je vjezd pro automobil a rozestavěný, dvoupodlažní dům, který už mnoho let čeká na svůj další růst. Může být moderním velkorysým bydlením. Může být kombinací prostor pro vaši práci či podnikání s bydlením v poschodí. Dva domy na jednom pozemku mohou poskytnou domov pro vícegenerační bydlení, zcela oddělené a přitom spojené zahradou. Stavba vám dovolí tvořit dle svých představ. Domek je obyvatelný, s vodou z vlastní studny s možností napojení na obecní vodovodní řád. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do místní kanalizace. Topení je možné plynovým kotlem, který se však už několik let nepoužívá a topí se kachlovými krbovými kamny v obývacím pokoji a kamny na TP v kuchyni. Plyn je v domě využíván k vaření. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a toaletou. Obec Tršice je na spojnici měst Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou ve vzdálenosti cca 12 km od každého z nich. V obci je veškerá občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, zdravotního střediska, sportovního vyžití. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

PRONÁJEM BYTU 3+1, ŠTÍTNÉHO, OLOMOUC

pronajato

Pronájem bytu 3+1 s neprůchozími pokoji v Olomouci, na ul. Štítného, je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak i pro studenty. Byt má 72 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí bytového domu. Byt je ihned volný. Ze zařízení je k dispozici kuchyňská linka s lednicí a jídelní stůl, vestavěné skříně v jedné z ložnic a skříňky v předsíni. V koupelně se sprchovacím koutem je umístěna pračka. K dispozici jsou dvě prostorné sklepní kóje. Skvělá poloha bytu vám umožní pěší dostupnost do centra. V blízkosti je tramvajová zastávka u parku Smetanovy sady. Za domem je dvůr s dětský hřištěm a zelení. Velkou výhodou je možnost parkování na dvou venkovních parkovacích stáních v uzavřeném prostoru v blízkosti domu. Měsíční nájemné je 13.500,- Kč. Zálohy na energie jsou 3.500,- Kč. Požadovaná jistota 13.500,- Kč. Zájemci o prohlídku kontaktuje, prosím, realitní makléřku Zuzanu Kuklovou. 

PRONÁJEM BYTU 3+1, STIBOROVA, OLOMOUC

pronajatoPRONÁJEM BYTU 2+1, NA VOZOVCE, OLOMOUC

pronajato


BYT 2+1, OLOMOUC, FOERSTROVA

prodáno

Útulný domov - tuhle myšlenku budete mít hned, jak vstoupíte do bytu 2+1 na ul. Foerstrova, který vám dnes představuji. 53 m2 harmonie, míru, pohodlí a lásky. Nepřeháním, přijďte se podívat. Byt je ve 2. poschodí panelového domu ze 60. let. Tehdy se nešetřilo místem, takže dnes máte před okny vzrostlé stromy a zeleň. Taky blízkost zastávky tramvaje, autobusu a obchodního centra Timpa jistě oceníte. Dům je již zateplený, má plastová okna a nové vstupní dveře. Chodby působí čistě a příjemně, což hodně vypovídá o obyvatelích tohoto domu. Výtah v domě není. Byt má dva neprůchozí pokoje, kuchyň, menší koupelnu s vanou a WC. O úložné prostory je bohatě postaráno dvěma vestavěnými skříněmi v předsíni. Z větší místnosti, kterou současná paní majitelka, využívá jako obytnou ložnici, je vstup na balkon. Všechna okna bytu i balkon jsou orientovány na jih. V kuchyni je novější kuchyňská linka s plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. Lednice má svůj prostor v předsíni, takže v kuchyni zůstalo dost místa pro jídelní stůl. Byt je v osobním vlastnictví a je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěru s jeho vyřízením vám ráda pomohu. Zajistěte si svůj čas na prohlídkovém dni. 


BYT 2+1  UNIČOV

prodáno

Ježíšek nenosí dárky jen na Štědrý den.... Stejně by se vám tento pěkný byt pod stromeček nevešel. Musíte se na něj přijít podívat. Je to byt 2+1 na ulici Nerudova v Uničově o rozloze 57 m2 ve 2. poschodí cihlového bytového domu. Okna z obývacího pokoje a balkon z ložnice jsou orientovány na jihovýchod s výhledem do parčíku s dětským hřištěm. Oknem z kuchyně vidíte do klidné ulice s četnými možnostmi parkování. Byt je v osobním vlastnictví a je vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. Vytápění dálkové. K bytu náleží sklep a k užívání jsou společné prostory. Dům je čtyřpodlažní, bez výtahu, částečně zateplený, okna plastová. Víc informací na prohlídce bytu. Rezervujte si svůj čas na prohlídkovém dni. 

Rodinný dům Stříbrné Hory

prodáno

V náruči lesů, chráněna silou kamenných menhirů, živena živou vodu, láskou stvořena ... ani chalupa ani dům.. cosi ženského mezi tím. Až přijedete, pochopíte. Poetické místo s poetickým jménem - Stříbrné hory. Domov, který možná hledáte. Místo pro odpočinek, který možná potřebujete. Jen desítky minut od velkých měst. Zahrada pro radost, úrodu, hru dětí a psů. Bazén i sauna, chatka i kůlna, záhony i skleník, studna i potok. Sousedy jsou les, příroda a lidé. Dům je připravený na to, abyste si vzali hrneček v kuchyni, sedli si ke stolu a dívali se do ohně ve vašem obývacím pokoji. Nábytek, nářadí, zařízení vše je součástí prodeje. V přízemí domu je na ploše cca 70 m2 kuchyně vybavená spotřebiči, obývací pokoj s krbovými kachlovými kamny, koupelna s WC a praktická komora. Dřevěným schodištěm vystoupáte do poschodí s ložnicí a otevřeným prostorem, který můžete využít pro další nocleh nebo jako pracovnu. Další schůdky vás vynesou až do špičky podkroví, upraveného pro spaní. Obytný prostor rozšiřuje prostorná veranda - v létě otevřená do zahrady, v chladnějších měsících krytá světlo propouštějícími plasty. Dům je vytápěn plynovým kotlem a krbovými kamny. Voda z vlastní studny je přivedena do domu. Odpady jsou svedeny do septiku. Příjezd k domu je po asfaltové komunikaci ve vlastnictví státu. Dům má číslo popisné, je tedy vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. Celková plocha pozemku je 1023 m2, z toho 138 m2 je zastavěná plocha a nádvoří. Pozemek je oplocený. Kryté parkovací stání, možnost parkování dalších dvou automobilů a připravený pozemek pro rozšíření parkovacích ploch. Utečte bláznivému světu do ráje. Už na vás čeká. 


Byt 2+1, Šumperk, J. z Poděbrad

prodáno

Ve městě Šumperku, na ul. Jiřího z Poděbrad se brzy uvolní pěkný byt 2+1. Možná právě vy hledáte podobné bydlení. Byt je ve 2.NP v panelovém domě bez výtahu. Celková plocha bytu je 42,5 m2. Pokoje jsou neprůchozí. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii orientovanou do ulice na jihozápad. Obývací pokoj je propojen s kuchyní praktickým vložením jídelního stolu. Toto řešení nejen šetří místem, ale i usnadňuje obsluhu stolu. Ložnice prostorná, okna orientována na JZ. V centru bytu je praktická šatna poskytující dostatek úložných prostor. Koupelna je velmi pěkně zrekonstruována, přestože jádro je stále původní, nezděné. K bytu náleží velký sklep a možnost využívat kolárnu a ostatní společné prostory domu. Okna v bytě jsou plastová. V obytných místnostech jsou parkety, v ostatních místnostech je nové lino. Byt je v osobním vlastnictví a je možné ho použít jako zástavu pro hypoteční úvěr. Dům je panelový, nezateplený. Nízké provozní náklady i nízký fond oprav. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku. 


Pronájem bytu 3+kk, Olomouc, Hněvotínská

pronajato

RD Slavětín

prodáno

Bouzovsko je krajina kopců a lesů, známá jedním z nejkrásnějších hradů v zemi hradem Bouzov a jeskyněmi v Javoříčku. Je to místo, které milují všichni, kteří ho jednou navštívili. Dnes vám přináším možnost získat v tomto kraji dům se zahradou v obci Slavětín vzdálené jen 7 km od Bouzova. Obec má dobré dopravní napojení na dálnici od Olomouce a autobusové spojení z Litovle a Konice. Z občanské vybavenosti je v obci prodejna smíšeného zboží, mateřská škola, obecní knihovna a rekreačně sportovní areál sloužící v letním období k pořádání společenských akcí. Rodinný dům se rozrůstal s časem a potřebami jeho obyvatel. Dnes je to rozlehlá dvoupodlažní stavba s podlahovou plochu cca 200 m2 a samostatná garáž a sklady. Dům je vhodný pro stálé bydlení pro velkou, i vícegenerační rodinu. Mohl by sloužit i jako dům pro rekreaci, jestli potřebujete, aby každý měl své soukromí, ale stejně byste mohli být spolu. Určitě by se hodil i někomu, kdo chce bydlet a část využívat třeba k podnikání. V přízemí je kuchyň s komorou, velký pokoj, hala a po drobné úpravě by se dal obnovit průchod do sousední přilehlé stavby, kde je sociální zařízení a další dvě místnosti s komorou. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna. Vše je určeno k modernizaci a úpravě pro dnešní nároky bydlení. V místnostech jsou radiátory, jen kotel na tuhá paliva už dosloužil. Voda je z vlastní studny, ale je možné se napojit i na obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do septiku. Zahrada a vlastní pozemek obklopuje dům ze všech stran. Před domem je oplocená zahrádka na bylinky, zeleninu do polévky a květiny pro krásu. Vedle domu prostor pro dětské hry, grilování a poobědové kafíčko. Z druhé strany domu se dá schovat to, na co zrovna nechcete koukat. A za domem je rozlehlá svažitá zahrada s ovocnými stromy, místem pro slepice a králíky, dole rovinka pro další záhony. Celková plocha pozemku je 1548 m2, z toho zahrady 1281 m2 a zastavěná plocha a nádvoří 267 m2. Počítejte, prosím, s nutností dalších investic a vyhrňte si rukávy. Dům je volný. Při rychlém jednání si v něm stihnete užít už letošní léto. Těším se na shledanou při prohlídce domu.  

BYT 3+1 PROSTĚJOV

prodáno

Mít své místo, kde mohu vydechnout. Zadívat se do dálky a nechat odletět všechny starosti. Z prostorné lodžie vašeho nového bytu budete svět okolo vidět z nadhledu. Ze školního hřiště pod vámi k vám občas zaletí dětský smích. Od městského ruchu a dopravy jste jakoby vzdálení. Byt se nachází ve 4. poschodí revitalizovaného panelového domu v Prostějově na ul. Václava Špály. Všechny byty v domě jsou v družstevním vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Dům má nový výtah, zateplenou fasádní omítku, nové prostorné lodžie a plastová okna, vchodové dveře i rozvody vody a odpadů. Byt o dispozici 3+1 má rozlohu 69 m2. Navíc lodžii a sklep a ke společnému užívání kolárnu a kočárkárnu. Podlahy v bytě jsou pokryty PVC krytinou. Bytové jádro je původní. V koupelně je vana, umyvadlo a prostor pro pračku. WC je zvlášť. Novější kuchyňská linka je vybavena myčkou. Sporák je kombinovaný. Velmi praktická komora velkoryse řeší úložné prostory v bytě. Prostorný obývací pokoj má vstup přes posuvné dveře z předsíně i z jídelní části kuchyně. Obývací pokoj a jedna z ložnic s lodžií jsou orientovány na jihovýchod. Druhá ložnice má okno na jih. Malý parčík mezi domy . osvěží svou zelení. V blízkosti je několik supermarketů, nemocnice, základní i mateřská škola.


BYT 2+1  BOHUTÍN

prodáno

Klidné a pohodlné bydlení můžete najít v obci Bohutín v okrese Šumperk, kde se nedávno uvolnil velmi pěkný dvoupokojový byt. Obec Bohutín nabízí bohatou občanskou vybavenost. Je zde základní i mateřská škola, zdravotní středisko, hřiště, tenisové kurty, tělocvična, obchod. Dopravní dostupnost zajišťují vlakové i autobusové spoje. Nabízený byt se nachází ve 2. poschodí udržovaného panelového domu, který má již zateplenou fasádní omítku, nový výtah a plastová okna. U domu je dětské hřiště s rozsáhlou travnatou plochou. Parkování je možné na parkovišti přímo u domu. V blízkosti je škola a autobusová zastávka. Dispozice bytu je 2+1 s podlahovou plochou 42 m2 + lodžie a sklep. Do obývacího pokoje se vstupuje z předsíně i z kuchyně. Kuchyně je rozdělena na pracovní a jídelní část. Starší kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem. Ložnice je přístupná z jídelní části kuchyně, stejně tak i rekonstruovaná koupelna s rohovou vanou. Toaleta je zvlášť a má vchod z předsíně. Obytné místnosti mají na podlaze parkety, v ložnici je položen koberec. V kuchyni, v předsíni, v koupelně a na WC je dlažba a keramický obklad. Všechna okna a lodžie se vstupem z obývacího pokoje jsou orientovány na západ s výhledem do zeleně. Vytápění domu je dálkové. Byt nabízíme kompletně vybavený nábytkem, který vidíte na fotografiích. Skvělá nabídka pro toho, kde chce bydlet levně a rychle. 


BYT 3+1, BRNO KOMÍN

prodáno

Brno Komín je právem atraktivní část města, možná proto, že zde máte pocit, že ve městě ani nejste. Uličky protkané zelení na úpatí kopce. Bytové domy a rodinné domy se drží při zemi. Mohou, protože i tak koukají na Brno z patra. Město se schovává někde v údolí a dohlíží na něj okolní lesnaté kopce. Až budete pít ranní kávu na lodžii svého nového bytu, možná si na tento popis vzpomenete. Byt, který vám právě nabízím, není tak pěkný jako na obrázcích v inzerci. Takhle pěkný ho teprve můžete vytvořit. Vypracovali jsme vizualizaci a vložili ji do aktuálního půdorysu bytu. Byt čeká na celkovou modernizaci. V minulosti dostal novou koupelnu, nové rozvody vody a odpadů, a plastová okna. Podlahy, dveře, jádro bytu, kuchyňská linka jsou původní. Panelový bytový dům už má novou fasádní omítku, střechu, rozvody i vstupní dveře. Má 4 poschodí a není v něm výtah. Náš byt je v nejvyšším poschodí. Má 75,5 m2 a dispozici 3+1. Dva pokoje jsou orientovány na jihovýchod a právě z nich se můžete kochat tím krásným výhledem. Kuchyň a největší pokoj mají okna na severozápad do zeleně. Všechny místnosti mají vstup z předsíně. Původní dispozice umožňuje ještě průchod z kuchyně do vedlejšího - obývacího pokoje. V předsíni je malá komora. Součástí prodeje je podíl na domě a pozemku a možnost využívání společných prostor domu - sklep, kolárna, kočárkárna. Byt je v osobním vlastnictví, vhodný jako zástava pro hypoteční úvěr. V současné době byt vyklízíme, ale hned potom bude připraven k předání. Prohlídka je možná i teď, pokud omluvíte, že ještě není ve své nejlepší možné kondici.CHALUPA  DOLNÍ LOMNÁ  

prodáno

Jiný čas a jiný prostor.... Jako byste se přenesli v čase a v prostoru někam do minulosti. Do dob, ve kterých byl čistý vzduch, ticho, svěží příroda, volnost... Ráj z venku najdete i uvnitř. Nejen uvnitř vaší duše, ale i uvnitř domu. Kouzlo starých časů na vás bude dýchat z každé koutu. Kachlová kamna a starodávné postele, selské židle, dobový nábytek ... Přesto je dům upraven pro vaše navyklé pohodlí. Koupelna se sprchou, umyvadlem a splachovacím WC. Kuchyně s tekoucí vodou. Krb a elektrické přímotopy. Dům lze využívat i dvěma rodinami při zachování soukromí. Obývací místnost s krbem sousedí s malou kuchyní a meziposchodí slouží jako ložnice pro tři osoby. Druhá část domu je starší, má obytnou místnost s nízkým stropem, kachlová kamna, kuchyňský kout, jídelnu a romantickou ložnici se dvěma postelemi. Koupelna je společná pro obě části. Dům je částečně podsklepený. Kamenný sklep s klenbou je využíván i pro uskladnění potravin. Za domem je zpevněná, kamenem dlážděná plocha se zahradním krbem a udírnou. Zahrada je ve svahu, oplocená dřevěným plotem. Pro milovníky romantiky je zde i dřevěná latrína. Celková velikost pozemku je 432 m2. V blízkosti domu jsou další tři domy. Příjezdová cesta je obecní. Parkování pro dvě auta je možné přímo před domem. Dům je napojen na obecní vodovod a na elektřinu. Odpady jsou svedeny do septiku s trativodem. Vytápění krbem, kachlovými kamny a elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický průtokový ohřívač. Nemovitost nabízíme k prodeji včetně dobového zařízení. Stav nemovitosti je velmi dobrý. V roce 2018 proběhla rozsáhla rekonstrukce - výměna střechy včetně vazby, trámů, střešní krytiny - šindele. 


BYT  3 + 1   MOHELNICE

neaktivníBYT 2+1 Brno 

prodáno

Máte velké štěstí. Majitelka moc pěkného bytu 2+1 v centru Brna v Zábrdovicích, ul. Špitálka se rozhodla, že vymění své pohodlné bydlení, kvůli blížící se životní změně, za byt na okraji města. Takže, prosím, neváhejte.

Byt o rozloze 78 m2 (+ balkon 2 m2 + sklep 8 m2) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu. Rekonstrukce domu proběhla v roce 2011 - zateplená fasáda, plastová okna, nový výtah, střecha, dveře,....

Větší opravy bytu proběhly v roce 2012. Uprostřed bytu je prostorná hala, z níž je vstup do dvou neprůchozích pokojů, kuchyně, koupelny, WC a do zádveří. V zádveří je vstup na balkonek orientovaný do vnitrobloku a vstup do praktické komory - dříve to byl pokoj pro služku. Velká kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem vás potěší úložným prostorem v přilehlé spíži s možností větrání. Obývací pokoj a ložnice mají výhled do ulice. Přestože je v koupelně vana, pračka, umyvadlo, pořád je zde spousta místa pro pohyb. Všechny obytné místnosti mají plovoucí podlahy, v hale jsou parkety chráněné kobercem. Některé dveře jsou původní, zrenovované. To dává bytu příjemnou atmosféru minulosti.

Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem využívaným i pro ohřev vody pořízeným v roce 2015.

Nízké provozní náklady, dispozice bytu a poloha jsou zajímavým parametrem i pro případné investory, kteří by chtěli byt následně pronajímat.

Rodinu s dětmi zase potěší dětský koutek venku za domem, kde je bezpečí a soukromí pro dětské hry.

Ulice je klidná s jednosměrným provozem. Zajíždějí sem většinou jen místní obyvatelé kvůli parkování. Současný výhled na zeď Teplárny se v následujících letech promění na výhled do parku. Územní studie o úpravě Špitálky je už dostupná na internetu. Atraktivita lokality se těmito úpravami ještě zvýší. Už teď je nesmírná výhoda, že do centra města, do Vaňkovky, do supermarketu, apod. je možné dojít i pěšky.

Zajistím vám výhodný hypoteční úvěr, případně pomohu s prodejem vaší stávající nemovitosti, abyste se mohli stát šťastnými majiteli tohoto pěkného bytu. Těším se na shledanou s vámi na prohlídkovém dni.  


BYT 3+1 Olomouc

pronajato
Byt 2kk Olomouc

pronajato


Rodinný dům Tovačov

prodáno

Podzámčí - ulice pod Tovačovským zámkem - ale v domě, který vám v této ulici nabízíme, se budete cítit jako na zámku. Prostor, prostor, prostor - to bude to první, co pocítíte hned při vstupu do domu. A s každou další místností, do které vejdete, se ve svém pocitu jen utvrdíte. Obrovská kuchyně s velkoryse řešenou, vkusnou kuchyňskou linkou se stane nejen centrem domu, ale i dráhou pro průlet vašich dětí na trase obývák, kuchyně, předsíň. V létě otevřete dveře z kuchyně na zahradu a možná vylétnou až ven. Od přípravy svačiny je můžete z kuchyňského okna sledovat, jak si hrají na zahradě za domem. Obývací pokoj s krbem je další obrovský prostor, který můžete zaplnit dětmi, věcmi, psy, kočkami, rostlinami, přáteli. Pokoj pro hlídací babičku máte prakticky hned v přízemí, takže žádné výmluvy, že nemůže do schodů. Až budou vaše děti hlučnější než je vám milé, stačí vystoupat do 2. NP. Můžete se schovat do jedné ze tří ložnic. Ale pozor, každá z nich má vestavěnou šatnu, takže děti mohou číhat i tam. Lepší bude nasměrovat děti do velikého obytného prostoru nad garáží, který může sloužit jako herna, tělocvična, současní majitelé využívali prostor pro pořádání kurzů a seminářů. Děti ať si klidně dupou. Pod nimi je garáž pro dvě auta. Vjezd do garáže zajišťují vrata na elektrický pohon a dveře vedou i dozadu na zahradu, abyste věci na grilování mohli vynést z auta rovnou ven. Koupelny jsou v domě dvě. Ta dole má sprchovací kout a prostor pro sušičku a pračku. A ta nahoře s rohovou vanou vás opět přesvědčí, že tady se místem opravdu nešetřilo. Pro vaše pohodlí je kuchyň vybavená vším, co moderní kuchyně má mít. Topení je podlahové, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody bojler. Jsou zde rozvody na centrální vysávání a elektronické zabezpečení, domácí telefon. Několik dodělávek vás ještě čeká. Co ale určitě oceníte, že ulice je klidná, neprůjezdná a vaše děti si mohou v bezpečí hrát i tam. Přímo soused naproti připevnil basketbalový koš k plotu - takže z ulice je občas hřiště. Dětí je tu dost. Rodinám s dětmi se tady dobře žije. V okolí je všechno, co pro pohodlný život potřebujete a navíc jsou tady známé Tovačovské rybníky. Jeden máte asi 3 minuty od domu. Takže máte možnost vyjít si na procházku, nebo si zaběhat, rybařit... Co byste ještě potřebovali? Asi vím, ale i s tím vám pomůžeme. Zajistíme výhodný hypoteční úvěr, postaráme o prodej vašeho současného domu nebo bytu.... Služby jak pro zámecké pány. Těším se na shledanou s vámi na prohlídce domu.