Energetické čtení

Energetické čtení

Co je to energetické čtení. 

Energetické čtení je vstupování do energetického pole člověka na základě jeho souhlasu. Je možné vstupovat do energetických polí zvířat, rostlin, minerálů, míst, ... 

 Existuje několik energetických těl, které mohou člověka oddělovat od jeho středu, zdroje, lásky a radosti, dokud v nich nese energetické bloky - emocionální, mentální, duchovní, fyzické - je to třeba pocit studu, viny, zoufalství, smutek, strach, touha, hněv, pýcha, různé programy, mentální přesvědčení, ..

Tyto energetické bloky pocházejí z různých zdrojů a často si jich sami nemusíme být vědomi. Buď jsou naší normou, takže pro nás neviditelné, nebo pocházejí z našich rodů, jsou převzaté z vnějšího světa, mohou to být i karmické záležitosti. 

Energetické čtení pomáhá člověku vstoupit bezpečně do těchto těl a uvidět, vyléčit a ukončit blokující energie, případně je přetvořit v podporující. Průvodce energetickým čtením je tam jako opora, překladatel, vidí ten příběh spolu s klientem, takže může pomoct v tomto léčivém procesu velmi významně. Jedná se o citlivé věci a je třeba k nim citlivě přistupovat. Pomoct mohou každému, kdo má chuť a odvahu se na tu cestu vydat. Sám terapeut neudělá nic, pokud člověk není otevřený, rozhodnutý. Ale pokud je, je pomoc skvělá. Sami sebe totiž často nevidíme. Máme tendence se obelhávat, abychom si udrželi staré strategie přežití. Často máme velký strach setkat se bolestivými tématy a vyhýbáme si jim tak dlouho, dokud se v naší realitě nestane něco opravdu těžkého. 

Očistit se od překážek, které nám stojí na cestě ke zdroji je nutné. Nejde o nic menšího než o život, jeho kvalitu a dokonce i samotnou fyzickou existenci. Protože smysl života je prostě radostně a spokojeně žít. Člověk v souladu se svým zdrojem šíří kolem sebe radost a spokojenost a tím ovlivňuje i naše kolektivní prožívání reality.