Etikoterapie

Etikoterapie

Etikoterapie -  královna terapií.  Nač odstraňovat následky, jestliže neodstraníme příčiny? Lidská duše je hluboká a ukrývá spoustu myšlenkových návyků, vzorců chování, sebeomezujících programů. Fyzické tělo, duševní pohoda, vztahy odrážejí rovnováhu i nerovnováhu, kterou často nevědomky vytváříme. Etikoterapie odhaluje návyky, přináší pochopení a vytváří prostor pro změnu. 

Člověk je tvůrcem své reality. Vytváříme si i obtížné situace, bolestné vztahy, nemocné tělo. Snažíme se léčit, harmonizovat, ale situace se vracejí a opakují. Jakmile vyrosteme z hledání vnějších viníků, začneme tušit, že v nás je ukrytá odpověď. Z malého vyroste velké. Na terapii hledáme, kde začal klíčit náš dnešní problém. Etikoterapie nás vede do nitra nás samotných, abychom objevili myšlenku, kterou jsme, možná i nevědomky, přijali a pod jejím vlivem krok za krokem tvořili svou dnešní situaci. Kořeny jsou ve vás. Pojďme je objevit, aby konečně mohla přijít změna.

Terapie probíhá osobním rozhovorem případně online. Doba trvání minimálně 90 min. Je vhodné ji kombinovat s terapií SRT pro uvolnění zablokované energie a hlubšího vhledu, než nám umožní vědomí. 

Kontaktujte mě

zajistěte si svůj termín


Adresa:
Zuzana Kuklová, Charváty 62, 783 75

Telefon:
+420 777 151 968

E-mail:
zkuklova@seznam.cz

Sledujte mě:

https://www.facebook.com/zuzana.kuklova.18/