Spiritual Response Therapy

SPIRITUAL RESPONSE THERAPY (SRT)

Terapie Duchovní odezvy - napojení na Vyšší Já  - vzácná příležitost jak nahlédnout do hloubky a odkrýt stará tajemství, uvolnit energetické bloky na nevědomé úrovni, zvědomit si programy a myšlenkové vzorce, které vládnou mé realitě......

Terapie SRT je transformativní duchovní  léčivý systém vytvořený sociologem Dr. C. Cameronem a R.E. Detzlerem v 80. letech.  Je velmi účinný při vyhledávání skrytých zpráv, které způsobují potíže a problémy v životě člověka.  Pomocí kyvadélka, tabulek, systému otázek a hlavně napojením na duchovní pomocníky -  Vyšší Já - odhalujeme podvědomé příčiny v reakci na přímou otázku, která obchází vědomou mysl. Pracujeme s přesvědčením, že vše, co se nám děje, má duchovní příčinu.  Zkoumáme vliv vědomí, podvědomí, dědičné vzorce, prokletí, karmické zátěže a současně odstraňujeme jejich energetický obtisk, který vnímáte je problém ve vaší současné realitě. 

Metodou SRT umíme odvádět přivtělené duše, diskárnáty, entity. Čistit nemovitosti od negativních energií.

Váš zdravotní stav je výsledkem působení negací, které ve vašem vnitřním vesmíru narušují harmonii. S SRD tyto negace objevíme, uvolníme a vytvoříme prostor pro rovnováhu.

SRT vám pomůže se rozhodnout - zjistí, co si doopravdy přejete ze srdce a co je dílem strachu ega. 

SRT  rozluští příčiny potíží ve vašich vztazích a odblokuje vše, co brání pozitivní změně

Kolik budete mít otázek - tolik vám SRT dá odpovědí.....


Kontaktujte mě

zajistěte si svůj termín


Adresa:
Zuzana Kuklová, Charváty 62, 783 75

Telefon:
+420 777 151 968

E-mail:
zkuklova@seznam.cz

Sledujte mě:

Facebook: https://www.facebook.com/zuzana.kuklova.18/